12
Jak dobrać Jak dobrać amortyzatory amortyzatory www.autoamortyzatory.pl

Jak wybrać amortyzatory - AutoAmortyzatory.pl

Embed Size (px)

Citation preview

Jak dobrać Jak dobrać amortyzatoryamortyzatory

www.autoamortyzatory.pl

Kim jesteśmyKim jesteśmy

Autoamortyzatory.pl to wiodący dostawca amortyzatorów na rynku internetowym. Wieloletnie doświadczenie i tysiące zrealizowanych zamówień to gwarancja najwyższej jakości obsługi. Nad przebiegiem każdego zamówienia czuwają eksperci branży motoryzacyjnej Biura Obsługi. Nie wahaj się – postaw na profesjonalistów.

Co nas wyróżnia ?Co nas wyróżnia ?

• Bezpłatna dostawa w 24 godziny,• Nowe, oryginalne części,• Gwarancja dostępności,• Fachowa pomoc,• 14 dni na zwrot towaru.

Jak to działa?Jak to działa?Wielu kierowców sporą część swojego czasu spędza za kółkiem samochodu. Wynika to często z odległości, które codziennie pokonywać muszą do pracy, domu, rodziny. Pomimo tego nie mają oni często świadomości jak newralgicznym elementem są amortyzatory. Zapewniają one nie tylko komfort jazdy, ale również dbają o nasze bezpieczeństwo. Brak wiedzy na temat ich stanu powodować może spadek bezpieczeństwa na drodze. Zużyte amortyzatory cechują się brakiem dobrej przyczepności kół do podłoża, spadkiem przyczepności i stabilności samochodu w zakrętach oraz zmniejszają skuteczność hamowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców, oferujemy łatwy i przyjemny sposób doboru odpowiednich dla Waszych pojazdów amortyzatorów. Dokonać tego można za pomocą jednej z poniższych opcji:

• konfigurator samochodowy - wybór marki, modelu oraz typu samochodu,• oferta sklepu,• wybór producenta,• produkty z promocji.

Dobór części do samochoduDobór części do samochodu

Aby prawidłowo dobrać część dla Twojego samochodu dokładnie sprawdź jego parametry takie jak pojemność, moc silnika, marka, model, rok produkcji. Pozwoli Ci to uniknąć błędu przy wyborze części. Jako pomoc posłużyć Ci może dowód rejestracyjny Twojego samochodu.

Konfigurator pojazdówKonfigurator pojazdówznajduje się na stronie głównej www.autoamortyzatory.pl

Wybierz markę, model i typ swojego samochodu, a następnie kliknij „Szukaj”. Przekierowany zostaniesz na stronę z pasującymi dla Twojego modelu samochodu częściami. Dla przykładu

podane zostały dane samochodu Volvo V40 Kombi (VW) (1995.07 -2004.06) 1.8 i 122 KM

Oferta sklepuOferta sklepuZakładka „Oferta sklepu” pozwala Ci na wybór interesującej Cię części np. amortyzatorów. Po kliknięciu w „amortyzatory” otworzy się strona z wszystkimi dostępnymi markami samochodów.

Po wyborze interesującej Cię marki np. Volvo wyświetlone zostaną wszystkie dostępne dla tej marki amortyzatory. Następnie wybrać należy model oraz typ samochodu. Po określeniu kolejnych parametrów wyświetlona zostanie lista dostępnych części.

Wybór producentaWybór producentana stronie głównej na stronie głównej www.autoamortyzatory.plwww.autoamortyzatory.pl

Jeżeli interesują Cię części tylko jednego producenta, skorzystać możesz również z wyszukiwania amortyzatorów wybranej przez Ciebie marki np. KYB.

Tylko u nas, w jednym miejscu znajdziesz blisko 30 producentów elementów zawieszenia.

Produkty z promocjiProdukty z promocjidostępne na stronie głównej dostępne na stronie głównej www.autoamortyzatory.plwww.autoamortyzatory.pl

Przy wyborze produktu z promocji przekierowany zostaniesz na stronę przedmiotu, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące części

oraz specyfikacja do jakich marek, modeli i typów pojazdu pasują.Sprawdź – być może również do Twojego samochodu dostępne są produkty

w promocyjnej cenie !

Wybór częściWybór częściBez względu na sposób wyszukiwania interesującej Cię części, po dokonaniu wyboru wyświetlona zostanie lista pasujących części różnych producentów, w różnych cenach. Opcje przeglądania znajdujące się po lewej stronie pozwalają szybko i łatwo wyszukać części w preferowanym przez Ciebie przedziale cenowym, wybranego przez Ciebie producenta oraz umożliwiają Ci sortowanie wyników zgodnie z lokalizacją części w aucie np. oś przednia.

Po kliknięciu w przycisk „Zobacz opis części” otworzy się strona na której znajdziesz informacje o danym produkcie, powiązanych częściach, zamiennikach oraz w jakich autach może być stosowana. Tutaj również zasięgnąć możesz opinii użytkowników o wybranej przez Ciebie części.

Dodatkowe informacjeDodatkowe informacje

Jeżeli masz dodatkowe pytania sprawdź zakładkę „Zasady zakupów” dostępną na stronie głównej. Znajdziesz tam

odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dziękujemy za uwagęDziękujemy za uwagę

Zapraszamy do sklepu www.autoamortyzatory.pl