Click here to load reader

Carrefour Каталог Супермаркет Тетово 24.02-08.03.2015

 • View
  247

 • Download
  4

Embed Size (px)

DESCRIPTION

 

Text of Carrefour Каталог Супермаркет Тетово 24.02-08.03.2015

 • 315457

  /mkd/kg

  31%

  189226

  /mkd/kg

  16%

  83105

  /mkd/cop

  21%

  335398

  /mkd/kg

  16%

  7090

  /mkd/cop

  22%

  305366

  /mkd/kg

  17%

  7692

  /mkd/cop

  17%

  Mish i thar PEKABESKO

  27439

  Speca n ajk refus

  71404

  Fetina ZDRAVJE RADOVO0,4 kg

  71522

  Ullinj Kalamata ZOLIVA 141-160

  27388

  Kakavall i przier Kumanovski ZDRAVJE RADOVO

  27368

  ZOTTARELADjath ZOTTARELA 125 g

  71587

  Edamer BISER

  71401

  Aksion ZDRAVJE RADOVO 0,5 kg

  71521

  Mbi kofsh pule

  23229

  225291

  /mkd/kg

  23%163

  /mkd/kg

  24/02-08/03/2015

 • / Ushqim

  2746

  /mkd/cop

  41%

  8289

  /mkd/cop

  1+ gratis

  4060

  /mkd/cop

  33%

  6579

  /mkd/cop

  18%

  5668

  /mkd/cop

  18%

  2226

  /mkd/cop

  15%

  ZheleKONDIS200 g

  70649

  Komplet kokoshka t kripura pr mikrovale DEDEBO PALOMATIS3100 g

  49315

  Peksimadhe ZHITO Zlaten prepeenec - / Kalcium- / Mediteran110 g

  8103, 8104

  Biskota pa yndyr KONDIS450 g

  70643

  Komplet Manmelou ZEFFO / duopack

  70714

  1001 Filtr aj nga kamomili dhe mjalti1001 LULE

  8124

  K FRANK 200 .Kafe FRANK bonos 200 g

  12462

  31/mkd/cop

  33%

  mime nga

  319365

  /mkd/cop

  13%

  3039

  /mkd/cop

  23% Bonbonier BAJADERA300 g

  25064

  NapolitankaBANINI NJAMB- / lejthi- / kakao- / limon180 g

  71385, 71386, 71387

  okollat DORINA- extra milk Chillin46 / 31 - noisette BFF- kikiriki Iam nuts58 / 39 80 g

  70707, 70708, 70709

  13%

  37%

  2946

  /mkd/cop

  mkd/cop mkd/cop mkd/cop25064 71385, 71386, 7138770707, 70708, 70709

  2

 • 5975

  /mkd/cop

  21%

  6678

  /mkd/cop

  15%

  3949

  /mkd/cop

  20%

  Lng pa gazFRUTA FRESH1,5 l - / multivitamin - / boronic amerikane - / portokall

  59690, 59691, 59694

  Pije AlkoholikeSOMERSBY 0,33 ml 4,5% a /alkool

  66276, 66272

  Birr TUBORG 0,75 l

  9697

  Mop mikrofiber

  9871

  399498

  /mkd/cop

  20%

  o / Pije dhe Jo ushqimore

  159/mkd/cop

  179

  20%

  4556

  /mkd/cop

  Uj pa gaz EVINA 6 l

  39940

  Lng pa gazFRUCTAL1 l ,boronic, aroni

  5014

  Shtes pambuku pr mop 140 g

  60939

  5971

  /mkd/cop

  17%

  90114

  /mkd/komplet

  21% Preparat pr pastrimin e bigorritPULIRAPID + / gratis 500 ml

  29026

  Preparat kundr myshkutGLOS450 ml

  70992

  85102

  /mkd/cop

  17% Sprej dhe losion / BOXER- / deo Sprej 84 /mkd / 69 /mkd- /losion pas rrojs 113 /mkd / 95 /mkd

  8251, 8252, 8253, 8254, 8255, 8256

  69 mime nga

  /mkd/cop

  Letr tualeti HARMONI8+2 / 3 8+2 / 3 shtresa100% /100%celuloz

  12900

  127149

  /mkd/cop

  15%

  mkd/kompletmkd/komplet2902670992 mkd/cop 8251, 8252, 8253, 8254, 8255, 8256 mkd/cop

 • 389502

  /mkd/komplet

  23%

  349587

  /mkd/cop

  41%

  4

  . . . . . . . .Ofertat vlejn pr supermarketin Karfur. T gjith mimet jan t vlefshme pr periudhn e caktuar ose derisa t harxhohen sasit. TVSH-ja sht e prfshir n mim.CMB Balkans Shkup SHPKNJP e mban t drejtn t vendos kufizime pr sasin maksimale q mund ti shitet nj klienti nga artikujt q jan prfshir n broshur. CMB Balkans Shkup SHPKNJP nuk mban prgjegjsi pr gabimet e mundshme gjat shtypit. Fotografit e prdorur jan ilustruese. sht e mundshme t dallohen nga prodhimet reale. Dekorimi dhe pajisjet shtes (aksesort) nuk jan t prfshir n mim.

  . 120 . 2; ; REMALL ; : 08:00 22:00 02/551-5080Rr. 120 nr. 2 Tetov; Qendra tregtare REMALL Tetov;Orari i puns: 08:00 22:00Telefon pr informata: 02/551-5080

  8 ! Gzuar 8 Marsin!

  https://www.facebook.com/CarrefourSkopjeTetovo

  145202

  /mkd/cop

  28%

  599699

  /mkd/cop

  14%

  OSet Kozmetik LOREAL

  71567, 71568

  339/

  mkd/komplet

  379

  Detergjent VULAJT pr t gjith llojet e rrobave3 l

  71514

  Zbuts LENOR / koncentrat- / lloje t ndryshme 1,425 l

  70409, 70410, 70412, 70414, 70417, 70418, 70421, 70423

  199232

  /mkd/cop

  14% / Detergjent n pluhr / BONUKS - A / Aktiv fresh - / Manjolia- /Jargavan8 kg

  57189, 57191, 70447

  + Komplet LOREAL maskar + Mat Mat pudr gratis

  64431

  Xhel pr dush FA- / lloje t ndryshme750 ml

  66615-66618

  159202

  /mkd/cop

  21% Xhezve pr kafe EMO 5 / Pastel 5

  7804, 7805

  Shtresa e mbulesa pr fmij 140200100% / pambuk

  45010

  7991000

  /mkd/cop

  20%

  685990

  /mkd/cop

  31%Jorgan 200200 / mikrofiber

  39826

  j!Dhurata t qlluara pr ma t Dashurit tuaj!