of 12 /12
www.yavuzlardisli.com / www.ydsdisli.com www.yavuzlardisli.com www.ydsdisli.com www.yavuzlardisli.com www.ydsdisli.com www.yavuzlardisli.com www.ydsdisli.com www.yavuzlardisli.com www.ydsdisli.com www.yavuzlardisli.com www.ydsdisli.com www.yavuzlardisli.com www.ydsdisli.com www.yavuzlardisli.com www.ydsdisli.com Zahnräder Gear Dişli Ersatzteil Spare Parts Yedek Parça Maschine Machine Makine Rev. No: 00 B.T.: Ocak 2010 Werbe Brochure Prospectus Firma Tanıtım Broşürü

Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

  • Upload
    others

  • View
    9

  • Download
    0

Embed Size (px)

Citation preview

Page 1: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

w w w . y a v u z l a r d i s l i . c o m / w w w . y d s d i s l i . c o m

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ZahnräderGearDişli

ErsatzteilSpare Parts

Yedek Parça

MaschineMachineMakine

Rev. No: 00

B.T.: Ocak 2010

Werbe BrochureProspectus

Firma Tanıtım Broşürü

Page 2: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

2

Company Profile / Firmenprofil

Firma Profili

YAVUZLAR DİŞLİ ZİNCİR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Üç girişimcinin güçlerini birleştirerek, Bursa makine yan sanayindeki bir boşluğu doldurmak amacı ile, 1996 yılında ‘’Önce Hizmet Ve Kalite’’ anlayışı ile kurulmuştur.

YAVUZLAR DİŞLİ, başlangıçta makine imalatçılarının çokça kullandığı, ancak ülke ve şehir dışından temin ettikleri ya da hiç ekonomik olmayan şartlarda kendilerinin imal ettiği, zincir dişlileri standart ve amaçlara uygun biçimlerde üreterek imalata başlamıştır.

Kalite hedefli imalatı ile kulvarında kendini kabul ettiren YAVUZLAR DİŞLİ, zamanla mevcut makine yedek parça imalatını çeşitlendirmiş, buna ilave olarak da kremayer ve diğer dişlileri de imalat programına almıştır. Ürün kalitesinin artırılması, imalat kapasitesinin yükseltilmesi ve düşük maliyetli ürün hedefleri teknolojik yatırımları da beraberinde getirmiştir. Bu doğrultuda üç boyutlu imalat tasarım programlarını, bilgisayar destekli CNC tezgahları, üniversal ve özel amaçlı makineleri makine parkına katmıştır.

Hizmet ve Kaliteye yönelik çalışmaların artması ve yerleşmesi sonucu 2008 yılında TÜRKAK ve DAR akreditasyonlu ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır. Yine 2008 yılında markalaşma çalışmalarımız hız kazanmış ve YDS markası ürünlerimizde kullanacağımız Tescilli Markamız haline gelmiştir.

YAVUZLAR DİŞLİ günümüzde makine, demir-çelik, mermer, taşıma sistemleri ve tekstil dallarına hizmet sunmakta, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir. YDS standart ürünlerin yanında AR-GE çalışmalarını da devam ederek, müşterilerine daha faydalı, kullanım kolaylığı sağlayacak ürünlerin araştırmasını sürdürmekte-dir. Firmamız AR-GE çalışmaları sonucunda oluşan buluşları için, tescil işlemlerini de yaptırmaktadır.

Firmamız hem kendini hem de imalatını yapmış olduğu teknolojik ürünleri tanıtmak amacıyla yaklaşık 2000 yılından buyana yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları gerçekleştirmekte ve ürünlerini ülkemizde ve ülke dışında tanıtmaya çalışmaktadır. Firmamız son yıllarda dolaylı ve direkt olarak ihracata başlamış, ihracat oranlarını da günden güne artırarak devam ettirmektedir.

YDS, yıllık 100.000 adet dişli 15.000 metre kremayer dişli imalat kapasitesine sahiptir. Final kontrolleri yapılmış, kullanıma hazır standart zincir dişli, kremayer dişli ve pinyon dişli çeşitlerimiz adetli olarak müşterilerimizin hemen tedariki için stoklarımızda bulundurulmaktadır.

YDS günümüzde 1200 m2 bir alanda, 40’a yakın CNC, üniversal ve özel makineden oluşan makine parkı ve 30 civarında alanlarında uzman personeli ile orta ölçekli sanayicilerin yoğun olarak bulunduğu Otosansit bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

YAVUZLAR DİŞLİ ZİNCİR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. has been established by combining the power of 3 entreprenur, in 1996.The first purpose of the company is filling gaps in supplier industry of Bursa with service and quality understanding.

At first, Yavuzlar Gear began manufacturing by producing the sprocket, which is used too much and just can be obtained from out of country and town under non-economic conditions, in accordance with standart forms.

By the time, Yavuzlar Gear has started to produce new products like rack gears and other kind of gears, so that the company has diversified manufacturing of machinery spare parts.

The aim of increasing product quality and manufacturing capacity and producing low-cost products brought many technological investments together.In this way, the company started to use three-dimensional design and analysis programs, computer-aided CNC machine tool, more universal and special purpose machines.

At the end of these developments Yavuzlar Gear entitled to receive ISO 9001:2000 quality management system certifi-cation which is accredited by TÜRKAK and DAR, in 2008.Aga-in in 2008, YDS brand has become our trademark.

Today, Yavuzlar Gear is able to provide services for machinery, iron and steel, marble, transportation systems and textile brancs and also can respond all special orders from customers.

As standart products continue, YDS keeps working on R&D activities, always continues to research and provide ease of use products for his customers.

YDS provides the registration processes for the inventions at the end of R&D works. Our company has joined domestic and international fairs in order to promote both himself and his technological products since 2000.

İn recent years, YDS started to direct and indirect export and has increased the export ratios day by day.

YDS has production capacity for 100.000 pieces of gears and 15.000m rack gears annually. We have standart sprockets, gear racks and pinion gears, all final checks were made and ready to use, in our stocks for immediate supply.

Today, YDS is continuing his activities in an area of 1200m2 with 40 cnc, universal and speacial machine tools and nearly 30 specialist stuff in Otosansit area on Ankara Highway.

Page 3: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

3

Quality Concept / Qualitätspolitik

VİZYONUMUZYAVUZLAR DİŞLİ Ailesi Olarak Vizyonumuz; Öncelikle yurtiçi ve yurtdışı pazarında sektörü yönlen-

direbilecek konuma ulaşmak, kaliteli ürünleri, zamanında teslimatı, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş, personeli ile kendini sürekli geliştirmeye odaklamış ve pazarda lider firma haline gelerek, müşterilerin isteklerini fazlasıyla karşılayabilen örnek ve öncü kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZYAVUZLAR DİŞLİ Ailesi Olarak Misyonumuz;Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki,

hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak,

Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kaydetmek,

Kaliteyi her zaman garanti altına almak ve her aşamada sürekliliğini sağlayarak rekabet gücü yüksek, aranılan ürünler sunmak,

Taahhütlerimizi zamanında eksiksiz olarak teslim etmek, üretim sırasında israfı ortadan kaldırarak, yapılan işleri bir defada eksiksiz olarak; en kısa zaman, en düşük maliyet, en iyi kalite anlayışı ile yapmak,

Personelin eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutarak, ekip ruhunu ve işbirliğini geliştirmek, kaliteyi tüm faaliyetlere yaymak ve çevreye saygılı olmaktır.

DEĞERLERİMİZMüşterilerimiz bizim velinimetimizdir. Çalışanlarımız

kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler tüm müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek. Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZYavuzlar Dişli Zincir San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Kalite

Politikası şöyledir;• Kalite yönetim sistemine uygun olarak sürekli gözden

geçirmelerle iyileştirmeyi, geliştirmeyi sağlamak ve ‘ilk defada doğru üretim’ ilkesiyle hareket etmek,

• Müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamak, • Teknolojideki yenilikleri yakalayarak, etkin ekip çalışması

ile üretim verimliliğimizi artırarak ekonomik, kaliteli dişliler ve makine yedek parça üretmek,

• Çalışanlarımızın eğitimine ve her düzeyde açık iletişime önem vermek,

• Yeni ürün çeşitlerimizle birlikte müşteri sayımızı artırmak ve onların taleplerine cevap vermek,

• Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmaya çalışmaktır.

VISIONAs YAVUZLAR GEAR Family Vision;First, reach to guiding position in domestic and foreign

market of the sector, become to an example and leader company which high-quality products, timely delivery, customer satisfaction its own principle, focus developing themselves continuously with staff.

MISSIONAs YAVUZLAR GEAR Family Mission;Respect comply exactly of all commercial, ethical and legal

rules In line with our vision.To be a dynamic organization that continuously improving

contributions to customers, employees and relationships with all sectors.

Continuous progressing in the journey to perfect by the principle of continuous improvement and Total Quality Management philosophy. Always guarantee quality and continuity at every stageby providing highly competitive, wanted to offer products.

Delivering our commitment to fully on time.Manufacturing with the understanding at once the work

fully, as soon as possible, the lowest cost and best quality by eliminating waste during production.

Develop to team spirit and cooperation by keeping the high training and motivation of Staff. Spread quality in all activities

and be respectful to environmental.

VALUESOur customers are our benefactor. Our employees are

the cornerstones of our institutions. Quality products and services are entitled of our customers. Care to be an example Organization with Superior business ethics, fair and honest behavior. Keep the efficiency, effectiveness, productivity and quality to foreground. Elongate our activities in transparent, modern and a dynamic structure by using the all of communication tools. Each employe is an active part of our team.

QUALITY POLICYYavuzlar Dişli Zincir San. ve Tic. Ltd. Şti.‘s Quality Policy is as

follows;• Provide continuously improvement and development in

accordance with Quality management and acting with’right first time production’ priciple.

• Responding to requests of our customers in the best way.• Produce the economic machinery spare parts and quality

gears by Capturing Technology improvements with effective team work.

• We emphasis to education at every level and open communication with our employees.

• Increase our customer count and respond to their demands with our new range of products.

• Trying to be helpful For community, natural environment and humanity.

Page 4: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

4

Gear Group / Zahnräder Gruppe

Zincir Dişli / Sprockets / Kettenräder

Disli Grubu.

Firmamız zincir dişli grubunda standart olarak; DIN 8187 standart zincir dişli, DIN 8188 ASA standart zincir dişli, kullanıma hazır zincir dişli, konveyör dişli, aktarmalı zincir dişli, zincir kaplin ve zincir kızaklarını katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında yüz bin civarındaki zincir dişliyle hizmet sunmaktadır.

Yavuzlar Dişli yıllık 80.000 adet zincir dişli imalat kapasitesiyle çalışabilmektedir. Makine parkımız Ø 15 - Ø 1200 mm arasında ve adım sınırlaması olmadan zincir dişli imalatı yapabilecek kapasiteye sahiptir.

Our company produces; DIN 8187 standard sprocket, DIN 8188 ASA standard sprocket, finished bore sprocket, conveyor gear, double simplex sprockets, roller chain coupling and roller chain guide in standard sprocket group within catalog standards. YDS, provides services with around a hundred thousand of sprockets in its stocks.

Yavuzlar Gear has 80.000 pieces sprockets capacity in annual production. We can produce all kind of sprockets between Ø 15 - Ø 1200 mm with any pitch size by our high quality machines.

Page 5: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

5

Gear Group / Zahnräder Gruppe

Kremayer Dişli / Rack Gear / Zahnstangen

Disli Grubu.

Firmamız Kremayer dişli grubunda standart olarak; DIN782/DIN867 standart kremayer dişli, kullanıma hazır kremayer dişli ve kapı kremayer dişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir.

Yıllık 15.000 metre kremayer dişli imalat kapasiteyle çalışan firmamız; maksimum 20 modül, 6 metre tam boy ve 30° helis kremayer dişli imalatı yapabilmektedir.

Our company produces; DIN782/DIN867 standard rack gear, machined and drilled rack gear and sliding door rack gear in standard rack gear group within catalog standards YDS, offers with thousands rack gears in stocks.

Our company has 15.000 meters annual production capacity and can manufacture max.20 module, 6 meters full size and 30° helical rack gear.

Page 6: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

6

Gear Group / Zahnräder Gruppe

Düz ve Helis Dişli / Spur Gear/ Stirnräder

Disli Grubu.

Firmamız düz ve helis dişli grubunda standart olarak; DIN867 standart düz- helis dişli ve kullanıma hazır pinyon dişlileri katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan yüzlerce düz-helis ve pinyon dişliyle müşteri siparişlerine cevap vermektedir.

Yıllık 15.000 adet düz-helis dişli imalat kapasitesiyle çalışan firmamız; Ø 25 - Ø 800 mm arasında ve maksimum 12 modüle kadar dişli imalatı yapabilmektedir.

Our company produces; DIN867 standard spur/helical gear and finished pinion gears within catalog standards. YDS, offers with hundreds spur/helical gears and pinion gears in stocks.

Our company has 15.000 pieces spur/helical gears and pinion gears in annual production capacity

Page 7: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

7

Gear Group / Zahnräder Gruppe

Özel Dişliler / Special Gears / Special Zahnräder

Disli Grubu.

Yavuzlar Dişli Sanayi imalatını yaptığı standart dişli gruplarının yanı sıra, müşterilerinin istekleri doğrultusunda özel dişlilerinde (zincir dişli çeşitleri, kremayer dişliler, düz-helis dişliler, sonsuz vida karşılık dişlisi, triger kayış dişlileri) imalatını yapmaktadır.

Firmamız yılların verdiği tecrübe ile geniş makine parkını, özel imalat yöntemlerini ve CAD/CAM programlarını da birleştirerek müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede ve en ekonomik şekilde cevap vermeyi başarmaktadır.

Yavuzlar Gear produces special products (different sprocket types, rack gears, spur/helical gears, worm gears, timing belt gears) in addition to standard sprockets group.

Our company can respond customers’ requests by combining experience, high quality machines, special manufacturing methods and CAD/CAM programs as soon as possible with most economical prices.

Page 8: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

8

Spare Part Group / Ersatzteil Gruppe

Yedek Parça / Spare Parts / Ersatzteil

Yedek Parca Grubu.

Yavuzlar Dişli standart ve özel dişli imalatının yanı sıra, makine ve otomotiv sektörlerine de yedek parça imalatı yaparak destek vermektedir. Firmamız, bünyesinde bulunan CNC tornalar, CNC frezeler, üniversal / özel tezgahlar, presler, dövme ünitesi ve CAD/CAM programlarıyla müşterilerimizin her türlü özel siparişlerine de Yavuzlar Dişli kalitesi ile cevap vermektedir.

Yavuzlar Gear supports machinery and automotive sectors by manufacturing spare parts in addition to special gears. Our company supplies any special orders from customers by CNC lathes, CNC millings, universal / special machines, presses, forging unit and CAD/CAM programs with the quality of Yavuzlar Gear.

Page 9: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

9

Machine Group / Maschine Gruppe

Makine GrubuDişli Çapak Alma MakinesiGear Deburring Machine/ Zahnrad Entgratmaschine

Yavuzlar Dişli; firma içerisinde ihtiyaç duyduğu makineleri veya imalat sistemini hızlandıracak imalat yöntemlerini, Ar-Ge çalışmaları sonucu hayata geçirmektedir. Dişli çapak alma makinesi de bunlardan biridir.

İmalat sonrası dişlilerde oluşan çapaklar normal şartlarda eğeyle alınır veya yüksek teknolojik makineler ile bu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Firmamızın tasarlamış olduğu dişli çapak alma makinesi; ekonomik, kullanımı kolay, optimum sonuçlara ulaşabilmekte ve geniş bir ürün yelpazesine cevap vermektedir. Dişli çapak alma makinemiz özel istekler doğrultusunda imalata alınmakta ayrıca müşteri isteğine uygun şekilde tasarlanabilmektedir.

Dişli çapak alma makinesi ile alakalı daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

Yavuzlar Gear; attaches importance a lot to R&D works and as the result finds new solutions to accelerate manufacturing systems. Gear deburring machine is one of them, too.

Gear deburring machine which our company has designed is economical, easy to use, can achieve optimum results and responds a wide range of products. Our gear deburring machines are taken into production in accordance with specific requirements also can be designed according to customer requirements.

Please visit our web site for more information relevant to Gear Deburring Machine.

Page 10: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

10

Machine Group / Maschine Gruppe

Makine GrubuBroş Tezgahı / Broaching Machine / Räummaschinen

Yavuzlar Dişli kendi bünyesinde Ar-Ge çalışmaları sonucu ihtiyaç duyduğu birtakım makinelerin imalatını yaparak öncelikle ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Bunların ilki olan Broş Tezgahına TR200801714Y no’su ile Faydalı Model Belgesini almış ve imalatına başlamıştır.

Firmamız birkaç yıl içersinde ülke geneline onlarca broş tezgahı satmış ve müşterilerinden de olumlu tepkiler almıştır. Broş tezgahımız Ar-Ge çalışmalarımız sonucu her seferinde kendini yenileyen ve geliştiren bir yapıya girmiştir. Yavuzlar Dişli, broş tezgahlarını en kısa sürede çeşitlendirmeyi, en kaliteli ve en hızlı broşlama yollarını bulup geliştirmeyi hedefleyerek ülke ekonomisine katkıda bulunacaktır.

Normal şartlarda ülkemizde kama kanalları planya tezgahlarında açılmaktadır. Ancak bu tezgahta kama kanalı açımlarında seri imalat ve ölçü hassasiyeti yakalamak çok zordur ayrıca maliyetleri de yüksektir. Bu sorun için dünyada çeşitli broş tezgahları geliştirilmiştir. Tasarlamış olduğumuz broş tezgahı seri ve ekonomik bir şekilde, ölçülerde yüksek hassasiyet yakalamaktadır. Bu olumlu yönlerine karşın tezgah fiyatımız oldukça ekonomiktir.

Broş tezgâhlarımızla alakalı daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

Yavuzlar Gear; firstly contributes to the national economy by manufacturing some machinery which they need as a result of their own Research-Development works. Yavuzlar Gear, started production to the Broaching Machine by taking utility model document, enumerated TR200801714Y.

Our company has sold tens of broaching machine in a few years across the country and received positive responses from customers. Our Broaching Machine has taken a form that develops itself on its own day by day as result of our Research-Development activities.Yavuzlar Gear’s aims to contribute to the national economy by diversify the broaching machine in the shortest time by finding and developing the fastest ways to broaching.

Under normal circumstances keyways are done by the planning machine in our country. But mass production and catching measurement accuracy is very difficult and also costs are high-priced in these machines. Because of this problem the various broaching machines have been developed in the world. Our broaching machine is able to catch measurement accuracy in the rapid and economical way. Despite of these positive aspects our price is very economical.

Please visit our web site for more information relevant to Broaching Machines.

Page 11: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

11

Gear Group / Zahnräder Gruppe

Disli Grubu.

HazırlayanTeknik ÖğretmenSerdar SAĞLAM

Belgelerimiz / Certificates / Zertifikate

Page 12: Firma Tanıtım Broşürü 3URVSHFWXVdişlilerini katalog standartları dahilinde imalatını yapmaktadır. YDS, stoklarında bulunan binlerce metre kremayer dişliyle hizmet vermektedir

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

ww

w.y

avu

zla

rdis

li.c

om

ww

w.y

ds

dis

li.c

om

YAVUZLAR DİŞLİ ZİNCİR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.Ankara Yolu Oto San. Sit. 22.Blok No:38Yıldırım / BURSA / TÜRKİYETEL. : +90 224 346 07 40-41FAX : +90 224 346 07 43E-Mail : [email protected] DIN EN ISO 9001:2000 34018-01

TÜVRheinlandTS EN ISO 9001:2000TGA-ZM-28-96-00

DeutscherAkkreditierungsRat

YAVUZLAR DİŞLİ’nin Tescilli Markasıdır.

w w w . y a v u z l a r d i s l i . c o m / w w w . y d s d i s l i . c o m