of 1 /1
Bimser Çözüm ve eBA modülü ile ilgili tercih sebeplerimizi bir çok başlık altında toplayabiliriz; Bu başlıkların en önemlisi %100 Türk Sermayesi ile üretilmiş olmasıdır. HIZLI DOĞRU YERİNDE YATIRIM! 23 FARKLI LOKASYONA AYNI HİZMET Kurumsal Bilgiler 1995 yılında kurulmuş olan TREDAŞ Trakya Bölge- sinde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinde elekt- rik dağıtım hizmeti konusunda faaliyet göstermek- tedir. 2011 yılı sonunda özelleştirme kapsamında işletme hakkı IC Holding tarafından devralınmıştır. TREDAŞ; özelleştirilmesinin ardından geçen 5 yıl içerisinde sergilenen özverili çalışmalar ve projeler sayesinde önemli başarılara imza atmıştır. Bu süreçte hızlı bir şekilde hayata geçirilen tesis ve teknolojik altyapı yatırımları sayesinde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda önemli adımlar atılmış ve atılmaya devam edilmektedir. Sanayi ağırlıklı tüketim yapısıyla müşteri başına en yüksek ortalama elektrik tüketi- mine sahip hizmet bölgemizde hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ülkemiz ekonomisi açısından da büyük bir öneme sahiptir. Bölgemizde artan talep- le birlikte geçmişten gelen yatırım açığının kapatı- larak gerekli yenilemelerin yapılması ve şebekenin modernizasyonun sağlanması en önemli hedefleri- mizden biri olmaktadır. Problemler En önemli problemimiz; İş süreçlerimizin standart olmaması ve şirketimizin tüm lokasyonların da (23 Lokasyon) aynı şekilde yürütülemiyor olmasıydı. Kullanıcı ve birimler arası farklılar yaşanmaktaydı. Aynı zamanda süreçlerimiz bir den fazla lokas- yonda var olan bir yapı olmamız sebebi ile uzun sürelerde tamamlanabilmekteydi ve bu durum ciddi zaman kayıplarına, bilgi ve veri kirliliğine çoğu zamanda gereksiz dokümantasyona sebep olmaktaydı. Şirket olarak; bu durumları bertaraf edebilecek, tek bir yerden idaresini sağlarken aynı zamanda bilgi güvenliğine izin verebilecek ve diğer sistemlerde kolay entegre edilebilecek bir programa ihtiyacı- mız olduğunu belirledik. Çözüm eBA Bimser Çözüm ve eBA modülü ile ilgili tercih sebeplerimizi bir çok başlık altında toplayabiliriz; Öz kaynaklar- la üretilmiş % 100 Türk Sermayesi olması, Kullanıcı dostu ara yüzlere sahip olması, Rakiplerine oranla çok daha anlaşılır menüler içermesi, Kolay ve anlaşılır tasarım yapısına sahip olması, Tasarımında kod kullanımı- nın minumum seviyelerde olması, Bimser firmasının hizmet kalitesinin yüksek olması, Bimser firmasının çözüm odaklı yaklaşımları, İyi referanslara sahip olması. %100 TÜRK SERMAYESİ İLE ÜRETİLMİŞ KULLANICI DOSTU ARAYÜZ “HIZLI, DOĞRU VE YERİNDE YAPILAN BU YATIRIMLARIN, HİZMET KALİTEMİZ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ VE KAYIP ORANLARIMIZA SAĞLADIĞI KATKILAR ŞİRKETİMİZ AÇISINDAN BÜYÜK BİR MEMNUNİYET KAYNAĞIDIR.”

HİZMET KALİTEMİZ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ VE · teknolojik altyapı yatırımları sayesinde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda önemli adımlar atılmış

 • Author
  others

 • View
  5

 • Download
  0

Embed Size (px)

Text of HİZMET KALİTEMİZ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ VE · teknolojik altyapı yatırımları...

 • Bimser Çözüm ve eBA modülü ile ilgili tercih sebeplerimizi bir çok

  başlık altında toplayabiliriz;Bu başlıkların en önemlisi %100 Türk Sermayesi ile üretilmiş olmasıdır.

  HIZLIDOĞRUYERİNDEYATIRIM!

  23 FARKLILOKASYONAAYNI HİZMET

  Kurumsal Bilgiler

  1995 yılında kurulmuş olan TREDAŞ Trakya Bölge-sinde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinde elekt-rik dağıtım hizmeti konusunda faaliyet göstermek-tedir. 2011 yılı sonunda özelleştirme kapsamında işletme hakkı IC Holding tarafından devralınmıştır. TREDAŞ; özelleştirilmesinin ardından geçen 5 yıl içerisinde sergilenen özverili çalışmalar ve projeler sayesinde önemli başarılara imza atmıştır. Bu süreçte hızlı bir şekilde hayata geçirilen tesis ve teknolojik altyapı yatırımları sayesinde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda önemli adımlar atılmış ve atılmaya devam edilmektedir. Sanayi ağırlıklı tüketim yapısıyla müşteri başına en yüksek ortalama elektrik tüketi-mine sahip hizmet bölgemizde hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ülkemiz ekonomisi açısından da büyük bir öneme sahiptir. Bölgemizde artan talep-le birlikte geçmişten gelen yatırım açığının kapatı-larak gerekli yenilemelerin yapılması ve şebekenin modernizasyonun sağlanması en önemli hedefleri-mizden biri olmaktadır.

  Problemler

  En önemli problemimiz; İş süreçlerimizin standart olmaması ve şirketimizin tüm lokasyonların da (23 Lokasyon) aynı şekilde yürütülemiyor olmasıydı. Kullanıcı ve birimler arası farklılar yaşanmaktaydı.

  Aynı zamanda süreçlerimiz bir den fazla lokas-yonda var olan bir yapı olmamız sebebi ile uzun sürelerde tamamlanabilmekteydi ve bu durum ciddi zaman kayıplarına, bilgi ve veri kirliliğine çoğu zamanda gereksiz dokümantasyona sebep olmaktaydı.

  Şirket olarak; bu durumları bertaraf edebilecek, tek bir yerden idaresini sağlarken aynı zamanda bilgi güvenliğine izin verebilecek ve diğer sistemlerde kolay entegre edilebilecek bir programa ihtiyacı-mız olduğunu belirledik.

  Çözüm eBA

  Bimser Çözüm ve eBA modülü ile ilgili tercih sebeplerimizi bir çok başlık altında toplayabiliriz; Öz kaynaklar-la üretilmiş % 100 Türk Sermayesi olması, Kullanıcı dostu ara yüzlere sahip olması, Rakiplerine oranla çok daha anlaşılır menüler içermesi, Kolay ve anlaşılır tasarım yapısına sahip olması, Tasarımında kod kullanımı-nın minumum seviyelerde olması, Bimser firmasının hizmet kalitesinin yüksek olması, Bimser firmasının çözüm odaklı yaklaşımları, İyi referanslara sahip olması.

  %100 TÜRK SERMAYESİİLE ÜRETİLMİŞ

  KULLANICIDOSTUARAYÜZ

  “HIZLI, DOĞRU VE YERİNDE YAPILAN BU YATIRIMLARIN,HİZMET KALİTEMİZ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ VE KAYIP ORANLARIMIZA SAĞLADIĞI KATKILAR ŞİRKETİMİZ AÇISINDAN

  BÜYÜK BİR MEMNUNİYET KAYNAĞIDIR.”