Click here to load reader

JEDNA PLATFORMA ŚĆCZĆCA WSZYSTKO MOBILNOŚĆ BIZNESOWA JEST KRYTYCZNA DLA SUKCESU TWOJEJ FIRMY. Coraz więcej pracowników jest zależnych od urządzeń mobilnych z niestandardowymi

 • View
  0

 • Download
  0

Embed Size (px)

Text of JEDNA PLATFORMA ŚĆCZĆCA WSZYSTKO MOBILNOŚĆ BIZNESOWA JEST KRYTYCZNA DLA SUKCESU TWOJEJ FIRMY....

 • MOBILNOŚĆ BIZNESOWA JEST KRYTYCZNA DLA SUKCESU TWOJEJ FIRMY. Coraz więcej pracowników jest zależnych od urządzeń mobilnych z niestandardowymi aplikacjami

  biznesowymi, potrzebnymi im do wykonywania ich pracy. Ale jakie masz plany na jutro? Jak dokonasz

  wyboru spośród setek nowych urządzeń, punktów końcowych IoT, platform i protokołów zalewających

  rynek? Natłok opcji wystarczy, by cię przytłoczyć. A kiedy już zadecydujesz i podejmiesz się wiążącej

  decyzji, wszystko powinno ze sobą współdziałać - urządzenia, punkty końcowe, aplikacje i systemy

  zaplecza. SOTI ONE gromadzi to w jedną całość - łączy, upraszcza i sprawia, że mobilność Twojej firmy staje się efektywniejsza, szybsza i bardziej niezawodna.

  ŁĄCZĄCA WSZYSTKO

  JEDNA PLATFORMA ŁĄCZĄCA WSZYSTKO

 • SOTI ONE UPRASZCZA TWOJĄ MOBILNOŚĆ BIZNESOWĄ SOTI ONE to zintegrowany pakiet rozwiązań mobilnych i Internetu Rzeczy. Każde rozwiązanie działa samodzielnie, aby rozwiązywać najtrudniejsze wyzwania związane z mobilnością. Jednakże pracując razem, SOTI ONE rozdziera silosy mobilne i łączy wszystko: urządzenia mobilne, punkty końcowe IoT, aplikacje i systemy back-office. Kiedy wszystko jest połączone, nasza integracja, analityka i inteligencja pomagają odkryć na nowo Twoją firmę, aby pomóc Ci sprostać wyzwaniom jutra. SOTI ONE utrzymuje Twoich pracowników w pracy, buduje Twoje aplikacje szybciej i ułatwia zabezpieczenie i zarządzanie Twoimi urządzeniami mobilnymi.

  ONE

 • WIELE ROZWIĄZAŃ – JEDNA PLATFORMA Zakończyła się era komputerów stacjonarnych. Coraz więcej firm wdraża technologie mobilne w ich miejsce aby wzmocnić pozycję swoich pracowników, zwiększyć zaangażowanie klientów i usprawnić działania operacyjne. Firmy te postrzegają mobilność i Internet Rzeczy jako kluczowe czynniki dla sukcesu ich biznesu i potrzebują rozwiązań wspierających mobilność i strategię IoT - potrzebują SOTI ONE.

  SOTI MOBICONTROL SOTI MobiControl upraszcza zarządzanie mobilnością. SOTI MobiControl ułatwia utrzymanie bezpieczeństwa i zarządzanie wielostanowiskowymi, wieloczynnikowymi i wielozadaniowymi urządzeniami w wielofunkcyjnym ekosystemie mobilności - wszystko za pośrednictwem jednego, łatwego w użyciu interfejsu.

  SOTI ASSIST SOTI Assist to pierwsze w branży rozwiązanie helpdesku zoptymalizowane pod kątem rozwiązywania problemów z urządzeniami mobilnymi. Najlepszy w branży pilot zdalnego sterowania ułatwia analizowanie i rozwiązywanie problemów z urządzeniami mobilnymi z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

  SOTI SNAP SOTI Snap to wieloplatformowe rozwiązanie do szybkiego tworzenia aplikacji dla biznesu. SOTI Snap umożliwia firmom tworzenie aplikacji mobilnych, których potrzebują szybciej, taniej i na czas.

  SOTI INSIGHT SOTI Insight to rozwiązanie Business Intelligence, które ułatwia przedsiębiorstwom zbieranie, agregowanie i analizowanie danych z aplikacji mobilnych, urządzeń mobilnych, urządzeń IoT, a także z aplikacji korporacyjnych.

  SOTI CONNECT SOTI Connect to rozwiązanie IoT, które pozwala firmom zabezpieczyć, zarządzać i łączyć się z punktami końcowymi niezależnie od ich protokołu komunikacyjnego i systemu operacyjnego.

  SOTI CENTRAL SOTI Central to społeczność internetowa dla partnerów i klientów SOTI stworzona w celu otrzymywania odpowiedzi od ekspertów ds. Produktów na jakiekolwiek pytania, współpracy ze sobą i możliwości przeglądania biblioteki produktów i usług zbudowanych wokół rozwiązań SOTI ONE.

 • SOTI ONE upraszcza mobilność biznesową SOTI ONE to zintegrowany pakiet rozwiązań mobilnych. Zapewnia najwyższy komfort użytkowania, umożliwiając użytkownikom uzyskanie dostępu do jednego rozwiązania z poziomu innego. Co ważniejsze, SOTI ONE rozbija ‘silosy’ mobilności twojej firmy i umożliwia potężne, nowe przepływy pracy, które wcześniej uważano za niemożliwe.

  SOTI ONE utrzymuje Twoich pracowników w pracy SOTI ONE zapewnia pierwsze w branży rozwiązanie wspierające, skonstruowane pod kątem urządzeń mobilnych. Umożliwia ono personelowi IT zdalne rozwiązywanie problemów z urządzeniami mobilnymi i aplikacjami szybko i łatwo – nawet z własnego urządzenia mobilnego.

  SOTI ONE tworzy aplikacje szybciej SOTI ONE sprawia, że tworzenie aplikacji mobilnych linii biznesowych (LOB) jest szybkie i bezbolesne. Ten szybki rozwój aplikacji ułatwia prototypowanie nowych rozwiązań, ocenę ich wydajności, a następnie modyfikowanie i ponowne wdrażanie.

  SOTI ONE ONE zarządza wszystkimi punktami końcowymi SOTI ONE opiera się na naszej ekspertyzie w branży rozwiązań do zarządzania mobilnością. Za kilka lat możemy spodziewać się miliardów nowych, połączonych urządzeń, “rzeczy” i punktów końcowych. Twoja firma może wdrożyć tysiące nowych urządzeń i punktów końcowych, a SOTI ONE będzie nadal je zabezpieczać i nimi zarządzać.

  SOTI ONE usprawnia Twoją firmę SOTI ONE pomaga w łatwym gromadzeniu i łączeniu danych z urządzeń mobilnych, aplikacji i punktów końcowych IoT. Przedstawia dane w sposób przyjazny dla użytkownika, aby zapewnić wgląd w operacje mobilne i analizę biznesową, aby pomóc Ci je ulepszyć.

  CO SOTI ONE MOŻE ZROBIĆ DLA TWOJEJ FIRMY

  SOTI jest sprawdzonym innowatorem i liderem branży upraszczającej mobilność biznesową i rozwiązań IoT (internetu rzeczy) poprzez usprawnianie i przyspieszanie ich, czyniąc je bardziej niezawodnymi. SOTI otwiera nieskończone możliwości w dziedzinie innowacji na rynku technologii mobilnych dla firm i instytucji.

  Prawa autorskie 2018 © SOTI Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy produktów i firm są znakami towarowymi ™ lub zastrzeżonymi znakami towarowymi® ich właścicieli. Używanie tych znaków towarowych nie oznacza żadnego powiązania z SOTI ani poparcia przez właściciela znaku

  towarowego.

  soti.net

  soti.net/one

  TO LEARN MORE:

  Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym: [email protected] or visit:

  http://www.soti.net https://soti.net/one

Search related