KATALOG REZERVNIH DELOV - jurec.hr .katalog rezervnih delov katalog rezervnih delov 01/00 do

  • View
    323

  • Download
    19

Embed Size (px)

Text of KATALOG REZERVNIH DELOV - jurec.hr .katalog rezervnih delov katalog rezervnih delov 01/00 do

  • RACING-2006 29.01.06 SAMO ZA INTERNO UPORABO

    VIN-model TIP-KOMERCIJALA MODELI ARTIKEL A26BAF00 RACING 45 A 236810 A26DAF00 RACING 25 B 236815 VIN-tip je od 4. do 11. mesta VIN oznabe EU VIN-model je na 5. in 6. mestu VIN oznabe US

    MODELI VERZIJA VSEBINA SKUPINA OKROVI MOTORJA, VALJ, BAT 1 MOTORNA GRED,SKLOPKA 2 PREDLENA GRED, GONILNA GRED 3 ZAGONSKI MEHANIZEM 4 MAGNETNI VIGALNIK, EL.ZAGANJA 5 OLJNA RPALKA, REZERVOAR OLJA 6 UPLINJA, DUILEC SESALNIH UMOV 7 IZPUNI GLUNIK, SEDE, ITNIKI,NALEPKE 8 BLATNIKI 9 OKVIR, ZADNJE VILICE,STOJALO 10 PREDNJE VILICE 11 KRMILO,ROAJI,BOVDEN VLEKI,MERILNIK HITR. 12 06/06PREDNJE KOLO 13 ZADNJE KOLO 14 ELEKTRINA OPREMA 15 05/06

    LEGENDA za dodatno oznabo ifre

    1,2 razlini deli,ki imaji isto t.dela na risbi skupine G grundiran del L lakiran del C kromiran del M monost vgradnje (deli, ki se vgrajujejo na druge tipe vozil) N nezaiten del (plastini deli ...) P del, ki se vgradi po potrebi (podloke za nastavitev zranosti...) Z zamenljivi deli (deli, ki lahko zamenjajo originalni del, e ta ni na raspolago)

    PRIMER ZA SPREMEMBO

    PRIMER ZA LAKIRANE(ZAITENE ) DELE 242000LAK - lakiran del; barvo sporoiti 242000S91 - lakiran RNO 242000C51 - kromiran svetlo.

    Pridrujemo si pravico do sprememb. Pridrujemo si pravico do sprememb.

    RACING

    KATALOG REZERVNIH DELOV KATALOG REZERVNIH DELOV

    01/00 do - del se je vgrajeval na vozilo do januarja 2000 11/01 od - del se vgrajuje na vozilo od novembra 2001

  • , SKUPINA 1 OKROVI MOTORJA,VALJ,BAT Verzija t.dela * ifra Naziv A B . 1 236636 MOTOR-B -kick-srebrne barve 1 . . 2 236637 MOTOR-D -kick-srebrne barve . 1

    1 1 233182 OKROV MOTORJA rn(samo AL obdelanci:RH,LH,pokrov RH) . .1 1 233174 OKROV MOTORJA sreb.(samo AL obdelanci:RH,LH,pokrov RH) . .2 222098 TESNILO OKROVA 1 13 223440 CENTRIRNA PUA 9,8X16 6 6

    4 232971 TESNILO DESNEGA POKROVA 1 15 027264 VIJAK M6X10 1 16 230172 TESNILNA PODLOKA 6X12(BAKRENA) 1 17 026311 VIJAK M8X10 2 28 230173 TESNILNA PODLOKA 8X14(BAKRENA) 2 29 233718 ELASTINI ZATI 8x16 1 1

    10 230966 POKROV MAGNETA-sreb. (z delom 48) 1 111 200294 OBRO GUMIJASTI 1 112 026593 VIJAK M6X35 (IMBUS) 2 213 026636 VIJAK M6X40 (IMBUS) 1 114 026045 VIJAK M8x1X90 2 215 026043 VIJAK M8x1X80 2 216 031933 PODLOKA 8 5 517 030049 MATICA M8X1-SAMOZAPORNA 4 418 233716 STOJNI VIJAK M7/M6x115 4 419 233714 TESNILO VALJA-0,4 mm 1 320 1 236807 VALJ Z BATOM A56-B KPL 1 .20 Z 233709 BAT A56-B (z deli 27-29) 1 .20 2 236808 VALJ Z BATOM A56-D KPL . 120 Z 233710 BAT A56-D (z deli 27-29) . 121 208201 STOJNI VIJAK 2 222 233702 GLAVA VALJA 1 122x 1 233717 TESNILO GLAVE VALJA A56-0,25 1 122x 2 233722 TESNILO GLAVE VALJA A56-1,20 . 123 1 044617 SVEKA NGK BR8ES, B.SUPER FE80R 1 .23 2 044618 SVEKA NGK BR6ES, B.SUPER FE70CR . 124 236639 MATICA ZAPRTA M6-8 DIN 986 A2F-samozap. 4 425 031509 PODLOKA 6 4 426 1 236805 BAT A56-B (z deli 27-29) 1 .26 2 236806 BAT A56-D (z deli 27-29) . 127 1+2 236802 BATNI OBRO 2 2

    28 233762 BATNI SORNIK 1 129 233763 INI VSKONIK 12 2 231 026573 VIJAK M6X25(IMBUS) 14 1432 026582 VIJAK M6X65(IMBUS) 1 1

    33 1 233721 SESALNA CEV KPL Z GUMI OBJEMKO 1 .33 2 233713 SESALNA CEV . 134 236653 KOLENO SESALNO GUMI . 135 221890 OBJEMKA 20-32 1 1

    36 233715 TESNILO SESALNO 1 137 026690 VIJAK M6X16 (ISO7380) 2 1

    38 031932 PODLOKA 6 4 439 227713 VIJAK M6X15 (homologacijski) . 140 230812 PREGRADA CEVK-ZGORNJA 1 141 230968 PREGRADA CEVK-SPODNJA 1 142 230811 GUMIJASTI TULUC 1 1

    45 236692 POKROV PLASTINI-srebrn 1 146 027271 VIJAK M5X30 1 147 230793 PUA PASTORKA-na okrovu 1 148 230794 PUA PASTORKA-na pokrovu 1 1

    236459 GARNITURA TESNIL A56 1 1

    SKUPINA 2 MOTORNA GRED,SKLOPKA Verzija t.dela * ifra Naziv A B

    1 223421 MOTORNA GRED 1 1227459 OJNICA KPL-RD(zgornji in spodnji venec iglic ter sornik gredi) . .

    2 035548 VENEC IGLIC 12X15X15 1 12 Z 035549 VENEC IGLIC 12X15X15 (veja zranost) 1 13 P 212959 NALETNA PODLOKA 0,20mm-po potrebi 2 23 P 212958 NALETNA PODLOKA 0,15mm-po potrebi 1 1

  • 3 P 212957 NALETNA PODLOKA 0,10mm-po potrebi 1 14 035070 KROGLINI LEAJ 6203 TB.P63*17X40X12 2 25 a 044838 TESNILNI OBRO A17X35X7/6 1 15 b 036555 TESNILNI OBRO A17X35X7 1 16 223468 NALETNA PODLOKA 14X20X2 1 17 223470 LEAJNA PUA 1 18 223423 ZOBNIK Z BOBNOM SKLOPKE(z deli 7 in 9) 1 19 035554 LEAJNA SKLOPKA 1 1

    10 209073 NALETNA PODLOKA 0,30mm 1 110 P 209119 NALETNA PODLOKA 0,50mm-po potrebi 1 111 1 223432 ELJUST SKLOPKE 1.PRESTAVE-z vlokom 3 311 2 223562 ELJUST SKLOPKE 2.PRESTAVE-brez vloka 3 312 223434 ZATI SKLOPKE 6 613 223429 PESTO SKLOPKE 1 PRESTAVE 1 114 209002 VZMETNA PODLOKA 1 115 209039 ZAVORNI TRAK 6 616 1 209013 VZMET SKLOPKE (zelana) 1 116 2 223769 VZMET SKLOPKE (rdea-2 prestava ) 1 117 223435 ZOBNIK GONILNI 2 PRESTAVE 1 118 1 227849 SKLOPKA KPL 1 PRESTAVE(z deli 11-16) 1 118 2 223436 SKLOPKA KPL 2 PRESTAVE(z deli 11,12,15-17) 1 119 032083 VSKONIK 28 1 120 031978 NAZOBLJENA PODLOKA B10 1 120 Z 031848 VZMETNA PODLOKA B10 1 121 215487 MATICA M10x1 1 122 035202 KROGLINI LEAJ 608* 8X22X7 1 1

    SKUPINA 3 PREDLENA GRED,GONILNA GRED Verzija t.dela * ifra Naziv A B

    1 223458 PREDLENA GRED 1 12 044835 MOZNIK 5X5X12 1 13 035072 KROGLINI LEAJ 6201*12X32X10 1 14 032077 VSKONIK 20 1 15 223463 VENEC 1 16 209063 VALJEK 8 87 222209 KLETKA Z NASTAVKOM 1 18 223121 VZMET 1 19 035600 LEAJNA PUA 1 1

    10 227194 ZOBNIK 1. PRESTAVE(z delom 9) 1 111 223461 ZOBNIK 2.PRESTAVE 1 112 209062 VAROVALNA PLOICA 1 113 200141 MATICA M14x1 1 114 223469 DISTANNI OBRO 2,0mm 1 115 P 209075 IZRAVNALNA PODLOKA 0,20mm 1 115 P 209076 IZRAVNALNA PODLOKA 0,50mm 1 116 035031 KROGLINI LEAJ 6000*10X26X8 1 117 230788 VERINIK Z26 1 118 209079 VAROVALNA PLOICA 1 119 209080 MATICA 1 120 209077 DISTANNA PUA 1 121 036620 TESNILNI OBRO A35X47X7 1 122 035037 KROGLINI LEAJ 6006* 30X55X13 1 1

    23 223456 GONILNA GRED(z deli 24 in 25)-kick 1 1

    24 035502 IGLINI LEAJ SCE 109P 1 125 035503 IGLINI LEAJ SCE 108 1 1

    SKUPINA 4 ZAGONSKI MEHANIZEMVerzija t.dela * ifra Naziv A B

    1 223447 ZAGONSKA GRED 1 12 205702 NALETNI OBR 1 13 209048 VZMET SOJEMNIKA 1 14 209566 SOJEMNIK 1 15 217584 ZAGONSKI VERINIK Z25 1 16 217582 VERIGA 1 17 223448 DISTANNA CEV, 1 1

  • 8 032073 VSKONIK 16 2 29 206391 NALETNA PODLOKA 1,0mm 1 1

    10 P 209087 NALETNA PODLOKA 0,2mm 3 310 P 200175 NALETNA PODLOKA 0,5mm 1 110 P 206391 NALETNA PODLOKA 1,0mm 1 111 223473 VZMET POVRATNA ZAGONSKE ROICE 1 1

    12 205812 PESTO ZAGONSKE ROICE-svetlo 1 1 13 230461 ZAGONSKA ROICA-svetla 1 1

    14 201487 PREVLEKA ZAGONSKE ROICE 1 115 260216 ZASKOKA 1 116 260217 VZMET ZASKOKE 1 117 202726 ZATI ZAGONSKE ROICE 1 118 202723 PUA 1 119 202727 PODLOKA 7,4X17X2 1 120 031076 MATICA M7 1 1

    SKUPINA 5 MAGNETNI VIGALNIK, EL.ZAGANJA Verzija t.dela * ifra Naziv A B

    233720 MAGNETNI VIGALNIK 12V 80W( z deli 1-4) 1 11 243101 VZTRAJNIK (AET-11 170 026) 1 12 243100 NOSILNA PLOA KPL (AET-16 721 034) 1 13 224196 GUMIJASTI TULEC 1 14 243102 PICK UP(AET-16 754 105) 1 1

    10 230916 SPONKA 1 111 026657 VIJAK M5X15(ISO 7380) 2 2 291346 LOCTITE 243-varovalna masa za vijaka . .

    12 031508 PODLOKA 5 2 213 200048 VALJEK D3X4 1 114 229918 PODLOKA d10,4 D17,5 s1,2 1 115 230813 MATICA OLJNE RPALKE M10x1 1 116 233719 CEV DISTANNA 2 217 236389 VIJAK ZA PICK UP 2 220 230840 MOTOR ZAGANJAA 12V 170W 1 121 230850 PASTOREK ZAGANJAA 1 1

    20+21 Z 236712+236713 ZAGANJA+PASTOREK22 026707 VIJAK M6X20(ISO 7380) 2 223 031845 PODLOKA 6 2 224 232967 ELEKTRINI VOD ZA MASO VOZILA 1 1

    30 233729 ELEKTRONIKA (ISKRA 16.754.147) 1 1 31 044528 VISOKONAPETOSTNI KABEL (430 mm) m m

    32 210175 TULEC 1 133 206116 KAPA SVEKE Z OKLEPOM 1 1

    34 026701 VIJAK M5X12(ISO 7380) 2 235 031508 PODLOKA 5 2 2

    SKUPINA 6 OLJNA RPALKA,REZERVOAR OLJAVerzija t.dela * ifra Naziv A B

    1 236513 OLJNA RPALKA -BREZ PRIKLJUKA 1 1 5 026697 VIJAK M5X16 (ISO 7380) 2 26 031867 PODLOKA B5 2 27 P 227393 PODLOKA d20xD24x0,5 1 18 217313 OBJEMKA 6 69 044472 OLJNA CEV ( 320+250+530 mm) m m

    10 233116 SPOJKA CEVK 1 1

    11 236404 REZERVOAR ZA OLJE 1 112 236413 POKROV REZERVOARJA 1 115 217319 PRIKLJUEK 1 116 227499 GUMIJASTO TESNILO 1 117 227498 TESNILNA SKODELICA 1 118 031075 MATICA M6 1 1

  • 19 236414 SENZOR NIVOJA OLJA 1 1

    SKUPINA 7 UPLINJA, DUILEC SESALNIH UMOV Verzija t.dela * ifra Naziv A B

    1 233730 UPLINJA DELL'ORTO PHVA 14 (z deli 1-38) 1 . 1 233750 UPLINJA DELL'ORTO PHVA 10 (z deli 1-38) . 1

    1 1 243103 DRSNIK 40 1 .1 2 243161 DRSNIK 30 . 12 243104 KONINA IGLA A07 1 13 243106 OBIE 209 GA 1 14 1 243160 GLAVNA OBA 55 1 .4 2 243159 GLAVNA OBA 53 . 15 243222 OBA PROSTEGA TEKA 25 1 16 243162 OBA HLADNEGA ZAGONA 40 1 17 243149 PLOVEC KPL z deli 7,34,35 1 1

    12 243152 VODILNI LOK KPL z deli 10,11,12,13,15,16 1 1

    17 243120 VZMET DRSNIKA 1 118 243121 DRALO KONINE IGLE 1 119 243122 VSKONIK KONINE IGLE 1 1

    26 243151 MEHANIZEM HLAD. ZAGONA KPL z deli 22,23,24,26 1 129 243147 VIJAK REG.PROSTEGA TEKA KPL z deli 29,27 1 1

    32 243148 VIJAK REG.DRSNIKA KPL z deli 31,32,33 1 1

    37 243150 LONEK KPL z deli 36,37 1 138 243134 VIJAK LONKA 2 239 236460 GARNITURA TESNIL UPLINJAA ( z deli 16,24,36) . .

    40 233740 SESALNI DUILEC (z deli 41-46) 1 141 233744 ZADNJI POKROV DUILCA 1 142 233743 PREDNJI POKROV DUILCA 1 143 233747 VIJAK ST 4,8X60 3 344 233741 FI