KATALOG REZERVNIH DELOV - obnovi-si.si rezervnih delov Tomos... · KATALOG REZERVNIH DELOV KATALOG

  • View
    364

  • Download
    13

Embed Size (px)

Text of KATALOG REZERVNIH DELOV - obnovi-si.si rezervnih delov Tomos... · KATALOG REZERVNIH DELOV KATALOG

  • A6G-ALPINO 2007

    TIP TIP-KOMERCIJALA MODELI ARTIKEL A6G ALPINO A 231330 VIN-tip je od 4. do 11. mesta VIN oznabe EU

    MODELI VERZIJA VSEBINA SKUPINA OKROVI MOTORJA 1 VALJ, BAT, MOTORNA GRED, SKLOPKA 2 MENJALNIK 3 PRETINI MEHANIZEM 4ZAGONSKI MEHANIZEM 5 MAGNETNI VIGALNIK 6 UPLINJA 7 OKVIR, BLATNIKI 9 REZERVOAR, SEDE, GLUNIK UZPUNI 10 ZADNJE VILICE, VZMETNI BLAILEC, STOJALO 11 PREDNJE VILICE 12 KRMILO, ROAJI, MERILNIK HITROSTI 13 PREDNJE KOLO 14ZADNJE KOLO 15 ELEKTRINA OPREMA 16

    LEGENDA za dodatno oznabo ifre a,b varianti (originalni vgrajeni deli) 1,2 razlini deli,ki imaji isto t.dela na risbi skupine G grundiran del L lakiran del C kromiran del M monost vgradnje (deli, ki se vgrajujejo na druge tipe vozil) N nezaiten del (plastini deli ...) P del, ki se vgradi po potrebi (podloke za nastavitev zranosti...) Z zamenljivi deli (deli, ki lahko zamenjajo originalni del, e ta ni na raspolago) PRIMER ZA SPREMEMBO

    PRIMER ZA LAKIRANE(ZAITENE ) DELE 241000LAK - lakiran del; barvo sporoiti 241000X91 - lakiran del; rna temperaturno obstojna barva 241000C51 - kromiran svetlo.

    Pridrujemo si pravico do sprememb. Pridrujemo si pravico do sprememb.

    EU

    KATALOG REZERVNIH DELOV KATALOG REZERVNIH DELOV

    18.09.06

    01/00 do - del se je vgrajeval na vozilo do januarja 2000 11/01 od - del se vgrajuje na vozilo od novembra 2001

    A6G ALPINO

    AleStamp

  • SKUPINA 1 OKROVI MOTORJA t.dela * ifra Naziv A

    - 231210 VGRADNI MOTOR 1- 231244 GARNITURA TESNIL-A6G 1

    231250 OKROV MOTORJA KPL( z deli 1/1, 1/2 in 26) 11 1 231214 OKROV MOTORJA DESNI 11 2 231212 OKROV MOTORJA LEVI 12 227153 TESNILO OKROVA MOTORJA 13 200265 CENTRIRNA PUA 24 027239 VIJAK M8X10 15 230173 TESNILNA PODLOKA A8X14 BAKRENA 15 Z 044582 TESNILNA PODLOKA A8X14 FIBER 16 221004 MERILNA PALICA 17 205592 TESNILNI OBRO 19 200039 GUMIJASTI TULEC 1

    10 233716 STOJNI VIJAK M7/M6x115 411 026636 VIJAK M6X40 212 031932 PODLOKA 6 213 031075 MATICA M6 214 026604 VIJAK M6X50 515 026645 VIJAK M6X60 616 026043 VIJAK M8X1 X80 217 026044 VIJAK M8X1 X85 118 031933 PODLOKA 8 319 030049 MATICA M8X1 SAMOZAPORNA 320 231257 POKROV MAGNETNERA VIGALNIKA-plast. 121 200294 GUMIJASTA TULKA 122 026561 VIJAK M6X16 123 233718 ELASTINI ZATI 8x16 2

    26 221912 DESNI POKROV MOTORJA 127 227155 TESNILO POKROVA MOTORJA 128 037290 CENTRIRNI ZATI 229 026571 VIJAK M6X30 430 226643 POKROV SKLOPKE 131 036183 OBRO TESNILNI 1

    SKUPINA 2 VALJ,BAT,MOTORNA GRED,SKLOPKA t.dela * ifra Naziv A

    1 236807 VALJ Z BATOM KPL 12 233714 TESNILO VALJA 13 208201 STOJNI VIJAK M6X24 23 Z 240632 STOJNI VIJAK M6X24-nerjavei 14 233702 GLAVA VALJA 15 233717 TESNILO GLAVE VALJA 16 044617 SVEKA NGK BR8ES, B.SUPER FE80R 17 031509 PODLOKA 6 48 236639 MATICA M6 ISO 4033 49 236805 BAT A56-B (z deli 10-12) 1

    10 236802 BATNI OBRO 2

    11 233762 BATNI SORNIK 112 233763 INI VSKONIK 12 213 233721 SESALNA CEV 114 233715 TESNILO SESALNO 115 026690 VIJAK M6X16 (ISO7380) 216 031509 PODLOKA 6 2

    20 226875 MOTORNA GRED 121 035548 VENEC IGLIC 12X15X15 122 038008 SEGMENTNA ZAGOZDA 4X6,5 123 1 212959 NALETNA PODLOKA 0,2-PO POTREBI 3

  • 23 2 209073 NALETNA PODLOKA 0,3-PO POTREBI 224 035070 KROGLINIO LEAJ 17X40X12 225 036555 TESNILNI OBRO A17X35X7 126 036591 TESNILNI OBRO A25X35X7 1

    30 221917 BOBEN SKLOPKE 131 205620 VAROVALNA PLOICA 132 205621 MATICA M14X1 L 133 035497 VENEC IGLIC 12X15X13 134 221972 POGONSKI ZOBNIK 135 035073 KROGLINI LEAJ 15X35X11 136 032072 VSKONIK 15 137 032141 VSKONIK 35 138 221971 ODMIKALNA KULISA 139 035123 KROGLICA D6 340 221929 ODMIKALNA KULISA Z ROICO 141 221970 PESTO SKLOPKE KPL (z deli 34,37,44-51) 142 032081 VSKONIK 25X1,2 143 221922 PESTO SKLOPKE 144 223144 ZUNANJA LAMELA Z OBLOGO 445 221924 NOTRANJA LAMELA 546 221925 POTISNI OBRO s = 6,2 mm 147 221926 PLOICA 148 221928 TRN SKLOPKE 149 205628 ZATI D5X30 150 207410 SKODELICA VZMETI 251 207409 VZMET SKLOPKE 452 035400 AKSIALNI KROGLINI LEAJ 10X24X9 153 221932 NASTAVNA MATICA M8X1 L14,5 154 034096 RAZCEPKA 2,5X16 1

    SKUPINA 3 MENJALNIK t.dela * ifra Naziv A

    - 226169 PREDLENA GRED KPL(z deli 1,2,4-7) 11 209992 PREDLENA GRED Z10 IN Z15 12 044836 MOZNIK A5X5X56 13 035072 KROGLINI LEAJ 12X32X10 14 205639 PREDLENI ZOBNIK 3. PRESTAVE Z22 15 206118 PREDLENI ZOBNIK 4. PRESTAVE Z25 16 206119 DISTANNA PUA 17 208474 DISTANNI OBRO s 1,6mm 28 213774 PREDLENI ZOBNIK Z61 19 221938 VZMETNA PODLOKA 1

    10 205641 NALETNA PODLOKA 0,1 - po potrebi 1- 206889 NALETNA PODLOKA 0,5 - po potrebi 1

    11 035073 KROGLINI LEAJ 17X35X10 112 209994 GNANI ZOBNIK 1.PRESTAVE Z38 113 205655 GNANI ZOBNIK 2.PRESTAVE Z34 114 205656 GNANI ZOBNIK 3.PRESTAVE Z35 115 206120 GNANI ZOBNIK 4.PRESTAVE Z31 116 206896 DISTANNA PUA 117 205658 VAROVALNA PODLOKA 118 207007 NALETNA PODLOKA 0,5 - po potrebi 1

    - 200261 NALETNA PODLOKA 0,1 - po potrebi 1- 200262 NALETNA PODLOKA 0,2 - po potrebi 1

    19 035034 KROGLINI LEAJ 17X35X10 120 2'05662 MATICA M14X1 121 031996 PODLOKA A14 122 206303 VERINIK Z12 123 036567 TESNILNI OBRO A20X30X7 124 035035 KROGLINI LEAJ 20X42X12 1

  • 25 032082 VSKONIK 26 126 206749 VAROVALNI OBRO 127 209774 GONILNA GRED KPL (z deli 21-25 v skupini 4) 1

    SKUPINA 4 PRETINI MEHANIZEM t.dela * ifra Naziv A

    - 206358 PRETINA GRED(z deli 1,8-12) 11 205675 PRETINA GRED 12 221129 PRETINA ROICA-rna 13 260091 PREVLEKA PRETINE ROICE 14 025192 VIJAK M6X20 15 031932 PODLOKA 6 16 036524 TESNILNI OBRO 12X22X7 17 205687 DISTANNA PLOICA 18 205678 VILICE 19 205683 PODLOKA 1

    10 205682 VEZ 211 205684 VZMET 112 205685 PODLOKA 113 208850 NALETNA PODLOKA 0,3 - po potrebi 214 209778 SKODELICA VZMETI 115 207993 VZMET 216 209777 PLOICA 217 209776 OBJEMKA 118 209779 SKODELICA VZMETI 319 206302 PLOICA 220 044534 KROGLICA D8 221 205659 PRETINI TRN 122 206873 VALJASTI ZATI D2,5X6,2 123 205660 ZATI 124 205661 VZMET 125 044535 KROGLICA D5 1

    SKUPINA 5 ZAGONSKI MEHANIZEM t.dela * ifra Naziv A

    1 205943 ZAGONSKA GRED 12 221405 ZAGONSKA ROICA-rna 12 Z 208875 ZAGONSKA ROICA-svetla .3 201487 PREVLEKA ZAGONSKE ROICE 14 223473 VZMET ZAGONSKE ROICE 15 221406 PESTO-rno 15 Z 205812 PESTO-svetlo .6 260216 ZASKOKA 17 260217 VZMET 18 202726 ZATI ZAGONSKE ROICE 19 202723 PUA 1

    10 202727 PODLOKA 7 111 031076 MATICA M7 112 205941 ZAGONSKI ZOBNIK 113 205702 NALETNA PODLOKA 2,0 114 200173 VAROVALNI OBROEK 115 200172 NALETNI OBROEK 116 032073 VSKONIK 16 417 208474 NALETNA PODLOKA 1,0 118 226339 VZMETNA PODLOKA 119 200266 TESNILNI OBRO 120 205944 DISTANNA CEV 121 200175 NALETNA PODLOKA 0,5 1

  • 22 205926 SOJEMALEC 123 209048 ZAVORNA VZMET 1

    SKUPINA 6 MAGNETNI VIGALNIK t.dela * ifra Naziv A

    - 229444 MAGNETNI VIGALNIK 50W(z deli 1-6) 11 229484 VZTRAJNIK 12 229485 NOSILNA PLOA KPL (z deli 2-7) 13 229483 PRIMARNO NAVITJE 14 223170 NAVITJE ZA RAZSVETLJAVO 15 027260 VIJAK M4X20 46 031507 PODLOKA A4 67 027235 VIJAK M4X14 5- 291346 LOCTITE 243-varovalna masa za vijak .9 200048 VALJEK D3X5 1

    10 030084 PODLOKA 10 111 215487 MATICA M10X1 112 226832 ELEKTRONIKA(ISKRA 16.754.097) 113 210175 ITNI TULEC 114 044528 VIGALNI KABEL-V METRIH 0,1815 206116 KAPICA SVEKE 116 031074 MATICA M5 217 031990 PODLOKA 5 218 027260 VIJAK M5X20(ISO 7380) 2

    SKUPINA 7 UPLINJA t.dela * ifra Naziv A

    233730 UPLINJA DELL'ORTO PHVA 14 (z deli 2-38) 1 1 243103 DRSNIK 12 243104 KONINA IGLA A07 13 243106 OBIE 209 GA 14 243108 GLAVNA OBA 52 15 243222 OBA PROSTEGA TEKA 25 16 1 243162 OBA HLADNEGA ZAGONA 40 17 243149 PLOVEC KPL z deli 7,34,35 1

    12 243152 VODILNI LOK KPL z deli 10,11,12,13,15,16 1

    17 243120 VZMET DRSNIKA 118 243121 DRALO KONINE IGLE 119 243122 VSKONIK KONINE IGLE 1

    26 243151 MEHANIZEM HLAD.ZAGONA KPL z deli 22,23,24,26 129 243147 VIJAK REG.PROSTEGA TEKA KPL z deli 29,27 1

    32 243148 VIJAK REG.DRSNIKA KPL z deli 31,32,33 1

    37 243150 LONEK KPL z deli 36,37 138 243134 VIJAK LONKA 239 236460 GARNITURA TESNIL UPLINJAA ( z deli 16,24,36) .

    40 231227 SESALNI DUILEC (z deli 41-46) 141 231288 ZADNJI POKROV DUILCA .42 233743 PREDNJI POKROV DUILCA .43 233747 VIJAK ST 4,8X60 344 233741 FILTER ZRAKA 145 233745 PREDNJA OPORA FILTRA .46 233746 ZADNJA OPORA FILTRA .

  • 50 233748 PRIKLJUNA OBOJKA 151 221584 STEZNA OBJEMKA 30-45 2

    SKUPINA 9 OKVIR, BLATNIKI t.dela * ifra Naziv A

    1 242172LAK OKVIR 12 205919 NOSILNA PUA 23 226504 PRTLANIK-LAK.RN 14 026707 VIJAK M6X20(ISO 7380) 25 031932 PODLOKA 6 4

    6 217442 PREDNJI BLATNIK 17 222173 NOSILEC BLATNIKA 18 031933 PODLOKA 8 29 030041 MATICA M8-samozaporna 2

    10 031925 PODLOKA D6xd18 611 030040 MATICA M6-samozaporna 612 1 217452 ZADNJI BLATNIK .12 2 226883 ZADNJI BLATNIK-luknje za smernike 113 026690 VIJAK M6X16(ISO 7380) 2

    14 206107 NOSILNA CEV-lakirana 116 217174 NONA OPORA(z delom 17) 217 202881 GUMIJASTA PREVLEKA 218 026698 VIJAK M10X25(ISO 7380) 219 031848 PODLOKA B6 220 205958 NONI ZAVORNI VZVOD 122 260091 PREVLEKA ZAVORNEGA VZVODA 123 202402 VZMET 1

    30 231236S91 DESNI ITNIK-lakiran rno 131 231237S91 LEVI ITNIK-lakiran rno 132 231245S91 PLOA PREKRIVNA-lakirano rno 133 226285 MATICA PLOEV.M5 434 031922 PODLOKA 5 D+ 435 026697 VIJAK M5X16(ISO 7380) 4

    SKUPINA 10 IZPUNI GLUNIK,REZERVOAR, SEDE t.dela * ifra Naziv A

    1 231299 GLUNIK IZPUNI 12 242153S91 ITNIK GLUNIKA .3 227149 TESNILO IZPUNO 14 031845 PODLOKA B6 25 031075 MATICA M6 28 205896 NOSILEC 19 032027 VSKONIK 1

    10 030040 MATICA M