7
m a g y a r - n é m e t s p o r t e g y e s ü l e t MOST TIÉD A PÁLYA! x MAGYAR TEHETSÉGGONDOZÁS NÉMET KONCEPCIÓVAL

Citation preview

Page 1: MAgYAr TeheTSÉggOnDOzÁS nÉMeT kOncePcIóvALcÉL A célunk az volt, hogy létrehozzuk az ideális labdarúgó utánpótlás klubot az alábbi értékek mentén: - ideális körülmények,

cÉL

A célunk az volt, hogy létrehozzuk az ideális labdarúgó utánpótlás klubot az alábbi értékek mentén:

Egyesületként a sport szeretetét, a családi háttér támogatását

és az iskolai tanulmányok fontosságát képviseljük, ifjú sportolóinkat pedigarra neveljük, hogy a tehetség mellett a felkészültség és a kitartás

legalább annyira számít a sikerben.

Szeretnénk egy olyan közösséget építeni, ahol a sport, a labdarúgás irántiszenvedély, egymás és az ellenfél tisztelete, a csapatszellem és a jó hangulat

alapértékek.

nÉMeT hÁTTÉr

A Borussia Dortmund szakmai támogatásával kívánunk felmenő rendszerben, 10 és 18 év közötti magyar fiatalok képzésében Magyarországon maradandót alkotni.

A hétköznapokon az edzések magas színvonala, a Német Labdarúgó Szövetség általános, de a magyarországi adottságokhoz alakított edzésmódszereinek alkalmazása,

és az éles meccshelyzetekben elengedhetetlen dinamika és technika folyamatosfejlesztése jelentik azt a pluszt, amely 18 éves korra elvárásaink szerint minőségileg

jobb fiatal felnőtt játékosok hazai és külföldi klubokban való helytállásáteredményezheti.

Ehhez sportigazgatói szinten UEFA pro licenszes németszakember biztosításával járulunk hozzá.

TObOrzÁS

A toborzó eseményünkön a szakmai stábunk által kiválasztott 10-12 éves gyerekek 2019 júliusától egyesületünk színeiben, az MLSZ kiemelt U12-es és U13-as

bajnokságában a legjobb hazai csapatokkal mérhetik össze tudásukat.

Játékosaink számára - évente 2-3 alkalommal - komoly nemzetközi tornákon való részvételre is lehetőség nyílik Németországban.

Kiemelkedően tehetséges játékosaink számára a Borussia Dortmund utánpótlásközpontjában biztosítunk 1-2 hetes tréningeket.