2
Służba Ochrony Państwa http://sop.gov.pl/pl/aktualnosci/476,Sukces-strzelcow-SOP.html 2020-06-24, 08:37 Sukces strzelców SOP Tegoroczna, szósta edycja Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów już za nami. Zakończył ją trzeci etap organizowany przez Służbę Ochrony Państwa w dniu 28 listopada br. na strzelnicy przy ul. Iwickiej w Warszawie. Zawodnicy różnych formacji mundurowych i weterani rywalizowali w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Podczas zawodów trzeciej części ligi funkcjonariusze SOP wielokrotnie stawali na podium. Najlepszym strzelcem trzeciej tury w kwalifikacji weteranów okazał się Grzegorz Orłowski, który również w kategorii indywidualnej OPEN uplasował się na drugim miejscu. W kategorii kobiet drugie miejsce zajęła Dorota Dyjecińska. Natomiast drużynowo funkcjonariusze SOP wywalczyli drugie miejsce. Finał ligi zakończył się sukcesem drużyny Okręgowego Inspektoratu SW w Katowicach, drugie miejsce zajęła drużyna funkcjonariuszy SOP w składzie Grzegorz Orłowski, Łukasz Dzwonkowski i Wojciech Biskot. Na trzecim miejscu uplasowali się policjanci z KSP. Szczególne słowa uznania należą się funkcjonariuszowi SOP Grzegorzowi Orłowskiemu, który po trzech rundach w klasyfikacji indywidualnej OPEN, jak i weteranów okazał się najlepszym strzelcem. W

Citation preview

Page 1: Sukces strzelców SOPSukces-strzelcow-SOP.pdf · Sukces strzelców SOP Tegoroczna, szósta edycja Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów już

Sukces strzelcówSOPTegoroczna, szósta edycja Ogólnopolskiej LigiStrzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranówjuż za nami. Zakończył ją trzeci etap organizowanyprzez Służbę Ochrony Państwa w dniu 28 listopada br.na strzelnicy przy ul. Iwickiej w Warszawie. Zawodnicyróżnych formacji mundurowych i weterani rywalizowaliw konkurencjach indywidualnych i drużynowych.

Podczas zawodów trzeciej części ligi funkcjonariuszeSOP wielokrotnie stawali na podium. Najlepszymstrzelcem trzeciej tury w kwalifikacji weteranów okazałsię Grzegorz Orłowski, który również w kategoriiindywidualnej OPEN uplasował się na drugim miejscu.W kategorii kobiet drugie miejsce zajęła DorotaDyjecińska. Natomiast drużynowo funkcjonariusze SOPwywalczyli drugie miejsce.

Finał ligi zakończył się sukcesem drużyny OkręgowegoInspektoratu SW w Katowicach, drugie miejsce zajęładrużyna funkcjonariuszy SOP w składzie GrzegorzOrłowski, Łukasz Dzwonkowski i Wojciech Biskot. Natrzecim miejscu uplasowali się policjanci z KSP.Szczególne słowa uznania należą się funkcjonariuszowiSOP Grzegorzowi Orłowskiemu, który po trzechrundach w klasyfikacji indywidualnej OPEN, jak iweteranów okazał się najlepszym strzelcem. W