Click here to load reader

YENİ PEUGEOT SUV 3008

  • View
    0

  • Download
    0

Embed Size (px)

Text of YENİ PEUGEOT SUV 3008

Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir.
YEN PEUGEOT SUV 3008
Yenilikçi SUV kodlarna sahip benzersiz tasarmyla yeni PEUGEOT SUV 3008’i kefedin. Karakteristik ve özgün tasarm, güç ve zarafet ile dinamizm ve akc hatlar birletiriyor. Benzersiz PEUGEOT i-Cockpit® ve yenilikçi teknolojiler, kabin içi konforunuzu ve güvenliinizi artrmak için tasarland. Yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlar dinamik ve keyifli bir sürü deneyimini beraberinde getiriyor.
DNAMZM RUHUNDA VAR
Yeni PEUGEOT SUV 3008, dayankllk, estetik ve dinamik tasarm arasnda benzersiz bir denge sunan iddial bir görünüm ortaya koyuyor. Yeni ön tasarm, modele güçlü bir kiilik kazandryor. Snfnn en iddial modeli, cesur ve modern bir ça balatyor.
Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir.
Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir.
YEN VE GÜÇLÜ ÖN TASARIM
Yeni PEUGEOT SUV 3008’in özenli detaylara sahip güçlü ön tasarm, çerçevesiz ön zgara ve tamponla bütünleen detaylarla gelecein estetik tasarm kodlarn ekillendiriyor.
YEN ASLAN D GÜNDÜZ FARLARI
Karakteristik tasarm kodlarn bünyesinde barndran ve marka imzas tayan “aslan dii” gündüz farlaryla henüz ilk göz temasnda fark edilen ön farlar, giri seviyesinden itibaren LED teknolojisi ile donatlyor. Bu ayrt edici tasarm, etkin bir aydnlatmay ve güvenli bir sürüü garanti ediyor.
Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir.
Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir. Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir.
ONU GÖRÜNCE DURMAMAK MKANSIZ
Arkadan bakldnda karakteristik 3 boyutlu aslan pençeleri ve dinamik sinyalleriyle yeni PEUGEOT SUV 3008’in full LED teknolojisine sahip stop lambalar göze çarpyor. Füme bir camla kapl stop lambalar, siyah bagaj bandyla birbirine balanyor ve böylece daha geni ve daha sportif bir görünüm elde ediliyor.
MUTLAKA SAHP OLMAK STEYECEKSNZ
Yeni PEUGEOT SUV 3008’inize “Black Pack” ile özel, siyah detaylarla daha dinamik ve k bir görünüm kazandrabilirsiniz. Yeni koyu krom renkte ön zgara ve aslan sembolüyle daha da özgün bir görünüm elde edebilirsiniz.
“3008”, “GT” ve “PEUGEOT” logolar saten siyah rengiyle ve tavan barlaryla mükemmel bir uyum sergiliyor. Spoyler, ön tampon, tavan ve arka tampon eridindeki kaplamalar, parlak siyah rengiyle otomobilin modern ve dinamik görünümüne katk salyor.
Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir. Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir.
YEN PEUGEOT i-Cockpit® LE GELM SÜRÜ DENEYM
Snfnn en ergonomik sürü pozisyonuna sahip PEUGEOT i-Cockpit®, gelitirildi, modernize edildi. Böylece yeni PEUGEOT SUV 3008 daha konforlu, daha güvenli, daha kolay ve daha sezgisel bir sürü deneyimi sunuyor. Kompakt boyutlu çok fonksiyonlu direksiyon simidi, daha fazla his ve manevra kabiliyeti salyor.
Sesli komut özelliine sahip 3-boyutlu navigasyonuyla yeni 10 inç* HD dokunmatik ekran çoklu-dokunma teknolojisiyle çok daha kullanl bir yap sunuyor. Zarif krom piyano tular belirli konfor özelliklerine hzl ve sezgisel eriim salyor.
Kolay ve pratik bir ekilde kiiselletirilebilen, yükseltilmi dijital gösterge paneliyle gözlerinizi yoldan ayrmadan, keyifli ve güvenli bir sürü gerçekletirebiliyorsunuz.
* Versiyona göre standart veya mevcut deildir. * Versiyona göre standart veya mevcut deildir.
HAYATA HEP BALI KALIN
Mirror Screen özelliiyle Apple Car Play veya Android Auto uyumlu akll telefonlarnzdaki uygulamalara ana ekran üzerinden eriim salayabilir ve kablosuz arj özelliiyle her an hayata bal kalmaya devam edebilirsiniz. Ayrca arka koltuk yolcular için mobil cihazlarn arj etmek üzere iki adet USB soketi de mevcut.
En güncel ses sistemleri teknolojileriyle donatlan FOCAL® Hi-Fi sistemi üst seviyede bir ses deneyimi sunuyor*. Merkez ve tweeter hoparlörleri “Bronz Belem” ile süslenen ses siteminde bagaj hacmini olumsuz etkilememek üzere bass hoparlör ön yolcu koltuunun altna entegre ediliyor.
Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir. Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir.
MOTOR SEÇENEKLER
Yeni PEUGEOT SUV 3008, farkl güç alternatiflerine ve yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlarla üstün sürü keyfi sunuyor. Motorlarn tamam Stop&Start teknolojisiyle donatlyor.
Benzinli motor seçenekleri: Dizel motor seçenekleri: - PureTech 130 S&S EAT8 BlueHDi 130 S&S EAT8 - PureTech 180 S&S EAT8 Direksiyondan vites deitirme özelliine sahip elektronik kontrollü EAT8 otomatik vites kutusu, Quickshift teknolojisi sayesinde hzl ve yumuak vites geçileri salyor. Optimize edilen vites geçileri sürü zevkini ve konforunu iyiletirirken, ayn zamanda yakt ekonomisi ve kullanc konforuna katkda bulunuyor.
YEN, YENLKÇ TEKNOLOJLER
Yeni PEUGEOT SUV 3008’de kullanma sunulan yeni nesil sürü destek sistemleri, araç içi konforu ve güvenlii daha da ileriye tarken yar otonom bir sürü deneyimine imkân salyor.
Gelimi sürü destek sistemleri, trafik kurallarn tespit etmede (Geniletilmi Trafik areti Tanmlama Sistemi) ve trafik aknda (Drive Assist Plus Paketi, Dur&Kalk* özelliine Sahip Adaptif Hz Sabitleme Sistemi, erit Konumlama Asistan) veya çevreyi analiz etmede (Kör Nokta Takip Sistemi) hayatnz kolaylatryor.
* Versiyona göre standart veya mevcut deildir.
Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir. Görseller ve bahsedilen donanmlar Türkiye’de sunulan versiyona göre farkllk gösterebilir.
NIGHT VISION LE GECE GÜNDÜZ GB
Özel Night Vision* sisteminin kzlötesi kameras, gece sürü koullarnda daha etkin bir görü için farlarn menzilinin 200 metre ilerisindeki alan tarayarak yayalar ve hayvanlar alglyor ve sizi uyaryor. Yayann veya bisikletlinin araca çok yakn olmas halinde otomatik acil durum freni tetiklenebiliyor.
GRIP CONTROL LE HER KOULUN ÜSTESNDEN GELN
Advanced Grip Control, optimize edilmi çeki kontrol sistemi*, özel lastikler* ve Yoku ni Destek Sistemi (HADC)* özelliklerini içeren bir paket. Sistem aracn tutunma koullarn, kar, çamur veya kum olmak üzere yol koullarna uyarlama olana tanyor.
* Versiyona göre standart veya mevcut deildir.*Versiyona göre opsiyon olarak sunulur veya mevcut deildir.
Y E T K L S E RV S L E R V E H Z M E T L E R
ÜRETC GARANTS Peugeot’da kalite, ayn zamanda bir yaam tarzdr. Yeni aracnz Türkiye’de üretim hatalarna kar kilometre snr olmakszn 2 yl boyunca yedek parça ve içilik garantisi altndadr. Boya üretici garantisi binek araçlar için 3 yl ve ticari araçlar için 2 yldr. Paslanmaya kar üretici garantisi ise binek araçlar için 12 yl ve ticari araçlar için 5 yldr.
MYPEUGEOT HER ZAMAN YANINIZDA Bir Peugeot sahibi olmann tüm avantajlarndan yararlanmak için mobil telefonunuza ücretsiz MyPeugeot uygulamasn indirebilirsiniz. Peugeot’unuzun tüm bilgileri, en yakn Yetkili Servis, ortalama kullanm ve yakt tüketim bilgileri, kiiselletirilmi frsatlar ve daha bir çok avantaj artk MyPeugeot uygulamas ile her zaman yannzda.
PEUGEOT SERVS SÖZLEMELER Art Garanti ve Full Servis, kafanzn rahat olmas için 2 özel formül. Arza durumunda yardm hizmetinden onarma, anan parçalarn deitirilmesinden bakma kadar, aracnz üzerindeki müdahale seviyesini siz seçersiniz ve her zaman Peugeot kalite garantisinden yararlanrsnz. Ve tam bir özgürlük dünyas size açlr.
PEUGEOT KASKO Peugeot özel hizmetler gamn tamamlayan Peugeot Kasko, özel olarak güvenliiniz için düünülmü tam kapsaml bir sigorta poliçesi sunuyor ve güveninize layk bir hizmet kalitesi ve mevcudiyet sunmak için sürekli müteri odakl kalyor. Peugeot Kasko ile, allm Peugeot sat noktanzda veya bir baka yetkili Peugeot servisinde orijinal yedek parçalarla ve üretici garantisine uygun olarak onarmlarn yaplmas güvencesine sahip olursunuz. Sat noktanzdan ücretsiz ve kiisel bir fiyat teklifi isteyiniz.
PEUGEOT ASSISTANCE Tek bir aramayla Türkiye ve tüm Avrupa’da beklenmedik durumlarn üstesinden gelirsiniz. Peugeot Assistance size günde 24 saat, ylda 365 gün göz kulak olur.
PEUGEOT ORJNAL YEDEK PARÇA GAMI Kalite, güvenlik ve güvenilirlik, PEUGEOT orijinal yedek parçalarmzn her biri güvenliiniz için titizlikle test edildi ve kontrol edildi. Orijinal yedek parçalarmz katlmc Peugeot Yetkili Servisleri’nde bir yllk sat garantisinden yararlanr.
PEUGEOT SATI SONRASI HZMET Aracnzn bakm ve onarm Peugeot yetkili servislerinde, Peugeot’nuza mükemmel adapte olan orijinal yedek parça kullanan profesyoneller tarafndan güvence ile gerçekletirilir. Peugeot Assistance beklenmedik durumlarda çözüm sunar. Arza ve kaza durumunda, 8 yana kadar aracnza yardm hizmeti sunulur.
PEUGEOT PROFESYONEL Otomobil filolar hizmetinde yeni bir yaklam. Araç parknzn yaps ne olursa olsun, size model, finansman, bakm, yönetim ekli seçimi sunuyoruz. Lütfen Peugeot sat noktanzdan bilgi edinin.
PEUGEOT BOUTIQUE Aracnz için özel olarak tasarlanm zengin Peugeot orijinal aksesuar ve donanm gam. Ayrca kendinize veya sevdiklerinize hediye etmek için Peugeot imaj ürünleri çeidi.
PEUGEOT NTERNET Peugeot’yu internet üzerinden kefedin, adresimizi tklayn: http://www.peugeot.com Yada Peugeot Türkiye sitesine dorudan ulaabilirsiniz: http://www.peugeot.com.tr
MÜTER MEMNUNYET ÖLÇÜMÜ Groupe PSA adna, global bir aratrma irketi, otomobilinizde gerçekletirilen bir sat sonras hizmetini izleyen günlerde sizinle e-posta veya SMS yoluyla temasa geçerek, memnuniyetinizi ölçümleyebilir. Anket sorularna cevap vererek, Peugeot Yetkili Servisleri’nin hizmet kalitesinin arttrlmasna katk vermi olacaksnz. Bu broürde yer alan bilgiler ve resimler bu dokümann basm srasnda mevcut olan teknik özellikler baznda oluturulmutur. Sunulan donanmlar versiyonlara göre standart veya opsiyon bulunmaktadr. Sürekli ürün gelitirme politikas çerçevesinde, Peugeot teknik özellikleri, donanmlar, opsiyonlar ve renkleri her zaman deitirebilir. Günümüzün fotoraf çekme teknikleri renklerin canlln hassasiyetle görüntülenmesini salamayabilir. Her türlü açklama veya ek bilgi için, lütfen Peugeot sat noktanza bavurun. Bu katalogdaki ürünler GROUPE PSA OTOMOTV PAZARLAMA A..’nin açk ön izni olmadan çoaltlamaz.