Jótékonysági aukció a Markusovszky Kórház Pszichiátriai Osztály javára
2015. december 8. 17:00 óra
Helyszín: Cafe Frei, Szombathely, Fő tér 24
A jótékonysági aukció fővédnöke: Molnár Miklós alpolgármester
Az árverést vezeti: Pálfi András
Az aukción a szombathelyi Charity Shop - Adomány Pont és Közösségi bolt,
a Vas-és Zala megyei emberek, valamint a helyi művészek, által felajánlott tárgyak kerülnek kalapács alá.
A Jótékonysági Aukció szervezői:
Szabó Tibor színművész, jószolgálati nagykövet, Weöres Sándor Színház
Takács Dániel bábszínész, Mesebolt Bábszínház
Charity Shop Közösségi bolt Szombathely
Szeretettel várjuk Önt. Kérjük hívja el ismerőseit,
családtagjait, munkatársait, barátait is az eseményre.
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Hiteles történeti beszámoló a színház megalakulásáról, történetéről, rengeteg dokumentummal, fotóval, adomával.Táncsics Kiadó, 1957, 233 oldal. Kötés: félvászon, jó állapotú antikvár könyv. A könyvről készült állapotfotón jól látható, hogy papír védőborítós, a borító enyhén sérült.
3 1 500 Ft
Tárgy fotók
Könyvek
2 2 500 Ft
Bárdi Ödön: A régi Vígszínház
G. P. Heath: A férjhezmenés művészete
A férjhezmenés művészete egy igazi klasszikus alapmű – aminek minden egyes szava ma is aktuális. Ennél józanabb, valódibb, jobban hasznosítható kézikönyvet még nemigen írtak párkapcsolatokról, párválasztásról – és ezen az sem változtat, hogy a könyv a múlt században íródott. Ami még érdekesebb – hölgyek, figyelem! –, hogy egy férfi tollából kapjuk az őszinte, minden mellébeszélést nélkülöző tanácsokat. Tolnai Nyomdai Műintézet, 248 oldal. Kötés: félvászon kiadói, jó állapotú antikvár könyv.
Tárgy leírás
Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás
Dr. Oláh László, a budapesti József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem nyilvános rendes tanára, a m. kir. növény-örökléstani kutatóintézet alapítója és igazgatója. Tanulmányait Debrecenben és Budapesten végezte, majd magyar állami ösztöndíjasként három és fél éven át német és svéd kutatóintézetben dolgozott. Kutatóútjai alkalmával beutazta az egész szigetvilágot. A mű célja: a sok százéves magyar élet visszavetítése egy sokat szenvedett középosztálybeli család írott emlékein át. Sorozat cím: Pátria könyvek. Stephen Vörösváry-Weller Publ.,1986, 512 oldal. Kötés: vászon, jó állapotú antikvár könyv. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. A könyvről készült állapotfotón jól látható, hogy papír védőborítós, a borító enyhén sérült.
1 1 500 Ft
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási árTárgy leírás Tárgy fotók
Szerkesztette: Mikszáth Kálmán. Mikszáth 1888-tól szerkesztette a Singer és Wolfner kiadó almanachjait. Az évkönyvekben többek között Mikszáth, Jókai, Sebők Zsigmond, Bársony István, Herczeg Ferenc, Bródy Sándor, Ágay Adolf első közlésben megjelent írásai olvashatók. Kiadó: Singer és Wolfner 1891, 242 oldal. Ritka, jó állapotú antikvár könyv.
Almanach 1891 évre
2 000 Ft
2 000 Ft
Almanach 1892 évre
Szerkesztette: Mikszáth Kálmán. Mikszáth 1888-tól szerkesztette a Singer és Wolfner kiadó almanachjait. Singer és Wolfner sorozata, „Legsikeresebb sorozatai voltak az Egyetemes Regénytár, melynek egyes kötetei húszezer példányban is elkeltek.” Az évkönyvekben többek között Mikszáth, Jókai, Sebők Zsigmond, Bársony István, Herczeg Ferenc, Bródy Sándor, Ágay Adolf első közlésben megjelent írásai olvashatók. Kiadó: Singer és Wolfner 1891, 249 oldal. Ritka, jó állapotú antikvár könyv.
Sarkadi Imre: A szökevény I-IISarkadi Imrének, a felszabadulás után jelentkezett írónemzedék egyik legnagyobb és legeredetibb tehetségű tagjának életművét reprezentáló gyűjtemény jelenik meg ebben a két kötetben. Drámák, kisregények, elbeszélések és karcolatok sorakoznak egymás mellett a könyv lapjain. Szépirodalmi Könyvkiadó, 1962, 1158 oldal. Kötés: vászon, jó állapotú antikvár könyv. A könyvről készült állapotfotón jól látható, hogy papír védőborítós, a borító enyhén sérült.
600 Ft
Könyvek
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
1 000 Ft9
France Anatole: Ludláb királyné - Bonnard Sylvester vétkeFrance Anatole igazi neve Thibaut Anatola, Párizsban született 1844-ben, könyvek között nőtt fel apjánál, aki könyvkereskedő volt, könyvek között élt Luxemborg-könyvtárában, könyvek között látjuk, mint írót, kritikust, könyvgyűjtőt és főként olvasót. A könyvek társaságát kibővítette az aktuális kérdések felkarolásával, a Dreyfus-pör bevonta a küzdők közé, pártember lett, a férfikor végéig a bölcs csöndes résztvevő gúnyos fölényével nézte kortársainak közéleti tülekedéseit. Szerkesztők: Ambrus Zoltán, Dr. Voinovich Géza Fordítók: Salgó Ernő, Lándor Tivadar. Kiadó: Révai Testvérek Irodalmi Intézet 1906. Kötés: kiadói vászon. Korának megfelelően jó állapotú antikvár könyv.
Bajomi Lázár Endre: A quartier latinBajomi Lázár Endre: a debreceni tudományegyetemen tett tanári alapvizsgát. 1934-1950 között 16 éven át Párizsban élt. A francia irodalom és általában a kultúra egyik legkiválóbb magyarországi ismerője. Tucatnyi francia regényt fordított magyarra. Írói tevékenységének középpontjában a magyar–francia kulturális kapcsolatok hagyományának ápolása állt. A 14. századig visszamenően módszeresen feldolgozta e kapcsolatok történetét. Könyvek sorát szentelte a francia szellemi élet nagy alakjainak. Corvina Kiadó, 1971, 244 oldal. Kötés: vászon, jó állapotú antikvár könyv. Antikváriumokban is csak hosszú előjegyzési idő elteltével szerezhető be. A könyvről készült állapotfotón jól látható, hogy papír védőborítós, a borító enyhén sérült.
3 500 Ft
Könyvek
Tárgy leírás Tárgy fotók
Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem (Nemzeti könyvtár 100. ünnepi szám)
Nemzeti Könyvtár, 1943, 128 oldal. Kiadó: Stádium Sajtóvállalat RT. Kötés: papír/puha kötés, kiadói fűzött borító. Antikváriumokban ritkán előforduló, közepes állapotú antikvár könyv, a borító enyhén sérült.
2 500 Ft
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Széchenyi István: Adó és két garasSzéchenyi István, a reformkor gondolkodóját a közteherviselés megvalósítása, A Hitel, Világ, Stádium hármaskönyv megírását követően is foglalkoztatta. Több írásában kifejtette ennek szükségességét, sőt konkrét javaslatokat is kidolgozott. 1832-ben Andrássy György gróffal együtt Angliába utazott, hogy egy a Dunán épülő hídhoz (Lánchíd!) gyűjtsön tapasztalatokat. Utazásáról összefoglalót írt (nyomtatásban is megjelentette), amelyben az angliai adózási viszonyokat is megemlítette, és példaként mutatta be az általános közteherviselés elvének érvényesülését, annak gyakorlati hasznát a közberuházásokra. Budán a jelenkorban megjelent 310 oldalas kiadvány reprint kiadása. Kötés: bársony/velúr, jó állapotú antikvár könyv. A könyvről készült állapotfotón jól látható, hogy papír védőborítós, a borító enyhén sérült.
2 000 Ft11
Könyvek
Tárgy leírás Tárgy fotók
Magyar Nagylexikon 1-19 kötetA XX. század utolsó évtizedének és a XXI. század elejének talán legjelentősebb tudományos igényű, összefoglaló-összegző vállalkozása volt. Előkészítésében és megalkotásában a magyar tudományos élet kiváló képviselői, országosan és nemzetközileg elismert szakemberek – szerzők, lektorok, fotósok, grafikusok –, valamint a szerkesztőség munkatársai vettek részt. A lexikon a Magyar Tudományos Akadémia szellemi és erkölcsi támogatásával született meg. A munkát 14 tagú Akadémiai Konzultatív Szerkesztőbizottság segítette, amelynek elnöke a Magyar Tudományos Akadémia mindenkori elnöke volt. A sorozat gerincét 18 alapkötet alkotja. A 19. kötet a sorozat szerkesztése közben eltelt időben keletkezett ismeretekkel frissíti fel a tudástárat, valamint összefoglaló adatsorokat, táblázatokat tartalmaz. Használata nélkülözhetetlen, ha megbízható információra és tájékozódásra van szükség: családi könyvespolcok és könyvtárak egyaránt nélkülözhetetlen kézikönyve, büszkesége. A sorozat indulásakor 9 900 forint volt a kötetenkénti ár, amely az utolsó kötetek esetében 13 900 forintra emelkedet.
50 000 Ft10
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Jelzett: igen Állapot: hibátlanMéret: Talpazat: 17 cm 20 cmKészítő/márka/származási hely: Apulus eredeti
Jelzett: igen Állapot: hibátlan Méret: Talpazat: 8x10 cm 18,5 cmKészítő/márka/származási hely: Arad eredeti
Jelzett: igen Állapot: hibátlan Méret: 26x18 cm
eredeti
Dísztárgyak
Tárgy leírás Tárgy fotók
Romantikus pár
12 12 000 Ft
Termék leírása: egy valódi vintage, gazdagon aranyozott, hibátlan állapotú, számozott Apulus porcelán. Termék típusa: figurális szobor
Eredetiség:
Porcelán balerina táncoló hölgy
Termék típusa: figurális szobor
10 000 Ft
Magasság:
Puttós gyertyatartó Regent Crown fine porcelainTermék leírása: gyönyörű, hibátlan állapotú háromágú gyertyatartó, Putto -val. Nagyon szép, dekoratív darab a Regent Crown porcelángyárból.
Eredetiség:Készítő/márka/származási hely: Regent Crown
9 000 Ft14
Magasság:Eredetiség:
Termék leírása: Szép, nagy rakott szoknyás hölgy.
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Jelzett: igen Állapot: hibátlan Méret:
eredetiStilus: retro, kézzel festett (a fiu nadrágja: barna)
eredetiStilus: retro, kézzel festett (a fiu nadrágja: zöld)
eredetiStilus: népi, kézzel festett
Dísztárgyak
Tárgy leírás Tárgy fotók
Készítő/márka/származási hely: aquincum Eredetiség:
15 1 500 Ft
Cipőt húzó, cipő kötő fiú porcelán figura Termék típusa: figurális szobor
Kor: 1970-1989
Készítő/márka/származási hely: aquincum Eredetiség:11 cm magas; Szélessége: 10 cm (az alja)
17 2 000 Ft
Termék típusa: figurális szoborKor: 1950-1969
10 cm magasKészítő/márka/származási hely: aquincum Eredetiség:
16 1 500 Ft
Nadrágját húzó leány porcelán figura
Kor: 1970-198911 cm magas; Szélessége: 10 cm (az alja)
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
eredeti
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Ritka hollóházi porcelán figura.
18 9 000 Ft
Termék típusa: figurális szobor.
11 cm magasKészítő/márka/származási hely: Hollóháza Eredetiség:
Dísztárgyak
Tárgy leírás Tárgy fotók
Háromfejű sárkány
1925. december 1. a Magyar Rádió hivatalos megnyitásának napja.
12 000 Ft
Zenegép
Tárgy leírás Tárgy fotók
A régi politúros szekrényben, bárszekrény, lemeztartó polc, működő balaton rádió és supraphon lemezjátszó van.
A tárgy külön érdekessége, hogy önkénteseink megyehatárokon átívelő összefogásával került az aukcióra. Zalaszentgróton ajánlották fel, nagykanizsai mesterek újra politúrozták, szombathelyi szakemberek átvizsgálták az elektronikáját.
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
A selyemfestés Kínában több ezer éves ősi hagyományokra tekint vissza. A múzeumokban ma is láthatók ezer évesnél régebbi selyemképek. A selyemre festett
képek gyönyörűen kiadják a festékek színét, tündöklőek.
Bohóc gitárral selyemképHibátlan, szép állapotú kép, szép keretben. A kép 1920-40 körül készülhetett, szignót nem találtam rajta, a keretből kibontani nem akartam.
21 3 000 Ft
22 3 000 Ft
Kralovánszky Zsuzsanna 1981-ben született Budapesten. 2004-ben szerzett egyetemi diplomát. Gyerekkorától kezdve szenvedélyesen fest, rajzol, 9 éves korában egy országos tehetségkutató verseny döntőjébe jut, melynek eredményeként felvételt nyer a Nádasdy Kálmán Művészeti Iskolába. Itt több szakot végez párhuzamosan (festészet, szobrászat, grafika). Ezek az évek sikerekben, eredményekben gazdagnak bizonyulnak, számos Diákbiennálét nyer szobraival, ill. festményeivel. Tanárai voltak: Pállay József, Kárpáti József, Takács István, Papp Oszkár.
20 5 000 Ft
Férfi lanttal selyemképHibátlan, szép állapotú kép, szép keretben. A kép 1920-40 körül készülhetett, szignót nem találtam rajta, a keretből kibontani nem akartam.
Festmények, fotográfiák, rézkarcok, nyomatok, kisplasztikák
Tárgy leírás Tárgy fotók
Kralovánszky Zsuzsanna: Cím nélkül
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
A fotó mérete: 30x45 cm, habkartonra kasírozott, dedikált.
Stekovics Gáspár portré fotója Alföldi Róbertról
Alföldi Róbert Jászai Mari-díjas magyar színész, műsorvezető, rendező, 2008 és 2013 között a Nemzeti Színház igazgatója. Művészetét több állami és szakmai elismeréssel is díjazták.
5 000 Ft24
T.Takács Tibor: Szombathelyi időmérő
Anyaga: gipsz. Színes kő és mozaik mintázattal. Nem csak dísztárgy, funkcionálisan is működik. Mérete: 20x20cm.
T.Takács Tibor 1963-ban Szombathelyen született. A Janus Pannonius Tudományegyetemen - Keserű Ilona, Budapest- Képzőművészeti Főiskola, Festő szakán - Sváby Lajos a mestere, Budapest- Képzőművészetei Főiskola, mesterképzésén 1988-90 között vett részt. A Savaria Tendency Art Group alapító tagja.
25 10 000 Ft
Tárgy leírás Tárgy fotók
Stekovics Gáspár portré fotója Margitai Ágiról
Margitai Ági érdekes, energikus, színes egyéniség, érettségi nélkül vették fel a Színház- és Filmművészeti Főiskola színész szakára, 1958-ban végzett osztálytársa volt többek között Törőcsik Mari és Bodrogi Gyula is.
4 000 Ft23
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
S. Horváth Ildikó: Kék arany rézkarc
S. Horváth Ildikó 1969-ben született. A német Hamburger Akademie für Fernstudien iskola „kreatív festő” szakán végzett. Tanult Masszi Ferencnél, grafikusművésznél, képezte magát. Kamper Lajosnál, Tagja MAOE-nek, és az Ajkai Grafikai Műhelynek.
Technika: színezett nyomat. Mérete: 30 x 40 cm. Keretben, üvegezve. Dedikált.
26 20 000 Ft
Hordozó: papír, paszpartuzva, fém keretben. Dedikált. Kép mérete: 34 x 32 cm, kerettel: 55 x 56 cm.
27 5 000 Ft
Bodorkós András 1956-ban született Szombathelyen. Rajztanári diplomát szerzett a Janus Pannonius Tudományegyetemen. Újságírással, lapszerkesztéssel is foglalkozik. Művészi eszköztára a látvány valósághű visszatükrözésétől, a szürrealizmuson, és a szimbolizmuson át az idegen tárgyak képbe építéséig terjed. Olajfestményeit élénk színvilág jellemzi.
Tárgy leírás Tárgy fotók
Bodorkós András: Átváltozások (Egy sellő emlékére)
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Oroszy Csaba: Siboney XVIII.
20 000 Ft
Oroszy Csaba festőművész, 1967-ben Zalaegerszegen született. 1992 és 1995 között végezte a Janus Pannonius Tudományegyetem Képzőművészeti Mesteriskoláját Pécsen, mestere Keserű Ilona volt. Díjai: ARS PANNONICA BIENNÁLÉ különdíj, Szombathelyi Képtár
Színes grafika. Hordozó papír. Mérete: 14,5 x 10 cm, kerettel 30 x 24 cm.
Tárgy leírás Tárgy fotók
Oroszy Csaba: Siboney XVI.
20 000 Ft28
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Kacmarski Ágnes: Álszentség díszdobozban
Kacmarski Ágnes 1982-ben Szombathelyen született. A Berzsenyi Dániel Főiskola Kommunikáció- művelődésszervező; Mozgókép - Protokoll szakirányán végzett, Kiss Sándor művészeti díjas alkotó.
Imre István: Akt
Hordozó: habkarton. Méret: 34 x 50 cm.
31 20 000 Ft
Imre István 1936-ban iratkozott be a Magyar Képzőművészeti Főiskolára, ahol Szőnyi István és Elekfy Jenő voltak a mesterei. A Főiskolán 1941-ben végzett, de már 1940 óta kiállító művész. 1947 és 1957 között a Honvéd Képzőművészeti Stúdiót vezette. Alig tízéves alkotói periódus után, 1950-ben Munkácsy Mihály-díjat kapott. 1953-ban megosztottKossuth-díj kitüntetésben részesült a Szentgyörgyi Kornéllal közösen festett „Almaszüret” című képéért. Külföldi tanulmányutakon vett részt Olaszországban, Görögországban ésJugoszláviában. Az 1950-es évekre jellemző heroikus hangvételű olajfestmények után stílust váltott, az egyéniségének inkább megfelelő lírai hangulatú akvarelleket és aszecesszióra emlékeztető rézkarcokat készített. Portrék, tájképek, csendéletek, figurális kompozíciók kerültek ki műhelyéből. 1983-ban SZOT-díjjal tüntették ki.
32 15 000 Ft
Tájkép. Kézzel festett valódi olajfestmény
Kézzel festett valódi olajfestmény (Ausztriából)
Szerzője ismeretlen, dedikálást nem találtam.
Fa keretben, a festmény mérete: 37 x 27 cm, kerettel: 45 x 35 cm.
30 5 000 Ft
Tárgy leírás Tárgy fotók
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Tárgy leírás Tárgy fotók
Talantbek Chekirov: Tamara
Chekirov 1971 április 15-én született az egykori szovjet Kirgiz Köztársaságban, tanulmányokat folytatott a State College of Art University-n, melyet 1990-ben fejezett, be a ma Németországban él és dolgozik. Utazásai során Európa-szerte 1992-1994 tanulmányozta az európai művészek munkáit.
Ofszet nyomat, keretezve. A kép mérete: kerettel: 64 x 84 cm, keret nélkül: 59 x 79 cm. Dedikált, számozott.
3 000 Ft33
Ékszerek
Tárgy leírás Tárgy fotók
Veres Éva: Ezüst fülbevaló
Veres Éva ötvösművész, Budapesten született. A Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskolát követően a Magyar Képzőművészeti Egyetemen folytatja tanulmányait. Mozgóképkultúra és médiaismeret tantárgyi szakértő.
Anyaga: ezüst, zománc
42 000 Ft34
Egyedi, kézzel készített fülbevaló
A fülbevalót anonim módon adományozta a készítője. Díszdobozban.
Gyönyörű karácsonyi ajándék.
2 500 Ft35
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Ékszerek
Tárgy leírás Tárgy fotók
Gyönyörű karácsonyi ajándék.
36 2 500 Ft
Egyedi, kézzel készített medál
A medált anonim módon adományozta a készítője. Díszdobozban.
Gyönyörű karácsonyi ajándék.
37 2 500 Ft
Gyűrű, nyaklánc, melldísz
Anyaga: fehér jáde, ametiszt, szodalit, aventurin, olíva jáde, karneol, poppy jáspis, hegyi kristállyal erősítve. A gyűrű anyaga: aventurin. Ezek a kövek jótékony hatással vannak a szervezetre.Készítője: a "Kézfogás a gyermekekért" Szociális Egyesület célja: hátrányos helyzetű, ill. árvaházi, valamint tartósan vagy súlyosan beteg gyermekek támogatása, a határon túli (elsősorban erdélyi) magyar nemzetiség szegénységének enyhítése, kapcsolatok ápolása, kulturális és természetvédelmi tevékenység, hiánypótló funkciók elvégzése.
A három darabból áló szett különleges karácsonyi ajándék, egy dobozban.
2 500 Ft
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
Tétel száma,
sorrendjeKikiáltási ár
41 3 000 Ft42 6 000 Ft
Micimackó, óriás plüss
Tárgy leírás Tárgy fotók
Plüss
A tárgy érdekessége, hogy egy helyi általános iskolás diáklány, édesanyja kíséretében ajánlotta fel a Jótékonysági Aukcióra. Mint elmondta már fiatalon megtapasztalta, hogy mennyire jó dolog, ha az emberek „megfogják egymás kezét a bajban” Ő ezt most képletesen e tárgy felajánlásával tette meg.
39 2 500 Ft
A hit, a remény, a szeretetErdei táj
A gobléeine története: a gobelin anyaga gyapjú, a korai darabok csak ebből készültek, a 13. századtól helyettesítették a tartófonalakat lenfonállal, hogy tartósabb legyen. A 15. században arany- és ezüstfonalat szőttek bele, amitől a gobelin színben gazdagabb, vékonyabb és hajlékonyabb lett. A gobelinhímzés egy szövéstechnikát utánzó technika, amely tulajdonképpen a keresztöltés balról jobbra dőlő felét használja alapöltésként. Általában gyapjúfonalból, ritkábban selyem- vagy fémszállal együtt szőtt képes szőnyegek. Készülhetnek fekvő (blasse lisse) és álló (haute lisse) szövőszéken. Az előbbi a nehezebb, későbbi és egyben finomabb technika is. Nevét az 1662-ben Jean és Philibert Gobelin kelmefestők telkén álló francia királyi kárpitszövő műhelyről kapta (Manufacture de Gobelins). A mai gobelinhímzés-technika a 19. században alakult ki, mint neve is mutatja - Gobelinhímzés (petit point) története - Franciaországban. A polgárosodás, a szövőipar fejlődése miatt, valamint igény (másként kereslet) hiányában abbahagyták a nagyméretű és munkaigényes falikárpitok szövését a takácsok. A nagypolgári és kispolgári igények kielégítésére a kézimunka új ága született: a gobelinhímzés.
Micimackó felöltöztetve, plüss
Goblein
Tárgy leírás Tárgy fotók
40Kedves karácsonyi ajándék.
Tétel száma,
sorrendjeMegnevezése Kikiáltási ár
1 Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás 1 500 Ft
2 G. P. Heath: A férjhezmenés művészete 2 500 Ft
3 Bárdi Ödön: A régi Vígszínház 1 500 Ft
4 Almanach 1891 évre 2 000 Ft
5 Sarkadi Imre A szökevény I-II. 600 Ft
6 Almanach 1892 évre 2 000 Ft
7 Petőfi Sándor Szabadság, szerelem 2 500 Ft
8 Bajomi Lázár Endre A quartier latin 3 500 Ft
9 France Anatole: Ludláb királyné - Bonnard Sylvester vétke 1 000 Ft
10 Magyar Nagylexikon 1-19 kötet 50 000 Ft
11 Széchenyi István: Adó és két garas 2 000 Ft
12 Romantikus pár 12 000 Ft
13 Porcelán balerina táncoló hölgy 10 000 Ft
14 Puttó 9 000 Ft
15 Cipőhúzó fiu (bordó) 1 500 Ft
16 Cipőhúzó fiu (zöld) 1 500 Ft
17 Nadrágját húzó leány 2 000 Ft
18 Háromfejű sárkány 9 000 Ft
19 Zenegép 12 000 Ft
20 Kralovánszky Zsuzsanna: Cím nélkül 5 000 Ft
21 Férfi lanttal selyemkép 3 000 Ft
22 Bohóc gitárral selyemkép 3 000 Ft
23 Stekovics Gáspár portré fotója Margitai Ágiról 4 000 Ft
24 Stekovics Gáspár portré fotója Alföldi Róbertról 5 000 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
Dísztárgyak
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
1 000 Ft
100 Ft
100 Ft
100 Ft
1 000 Ft
100 Ft
100 Ft
Jótékonysági Aukció Szombathely 2015
100 Ft
100 Ft
100 Ft
100 Ft
Licit lépcső
100 Ft
100 Ft
Könyvek
Zenegép
500 Ft
100 Ft
100 Ft
Tétel száma,
Licit lépcső
25 T.Takács Tibor: Szombathelyi időmérő 10 000 Ft
26 Bodorkós András: Átváltozások (Egy sellő emlékére) 20 000 Ft
27 S. Horváth Ildikó: Kék arany rézkarc 5 000 Ft
28 Oroszy Csaba: Siboney XVI. 20 000 Ft
29 Oroszy Csaba: Siboney XVIII. 20 000 Ft
30 Tájkép. Kézzel festett valódi olajfestmény 5 000 Ft
31 Kacmarski Ágnes: Álszentség díszdobozban 20 000 Ft
32 Imre István: Akt 15 000 Ft
33 Talantbek Chekirov: Tamara 3 000 Ft
34 Veres Éva: Ezüst fülbevaló 42 000 Ft
35 Bronz fülbevaló (kézzel készített női ékszerek) 4 000 Ft
36 Ezüst hatású fülbevaló (kézzel készített) 2 500 Ft
37 Ezüsthatású medál (kézzel készített női ékszerek) 2 500 Ft
38 Gyűrű, nyaklánc, melldísz "Kézfogás a gyermekekért" Szociális Egyesület készítette) 2 500 Ft
39 Micimackó, óriás plüss 2 500 Ft
40 Micimackó felöltöztetve, plüss 2 500 Ft
41 A hit, a remény, a szeretet 3 000 Ft
42 Erdei táj 6 000 Ft
331 600 Ft
500 Ft
500 Ft
Ékszer
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
Kikáltási érték összesen:
Goblein
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
500 Ft
Plüss