Click here to load reader

MINI COUNTRYMAN

  • View
    3

  • Download
    0

Embed Size (px)

Text of MINI COUNTRYMAN

DR_19293712-F60F-LCI-PSL-AIMINI COUNTRYMAN.
LHAM ALIN.
Yeni maceralar m aryorsun? Brakn MINI hayalinizdeki yeni anlar ve maceralar için size yol göstersin.
Çok yönlü SUV, günlük yaantlarn geride brakp allmn dndakini kefetmek isteyen insanlara ilham veriyor. Countryman ile ehirde de doadaki kadar evinizde hissedersiniz. Güçlü motoru ve iddial Offroad yetenekleri sayesinde zorlu zeminler ve engebeli arazilerin bile üstesinden kolayca gelir. 5 kiilik geni iç hacmi ve hayat kolaylatran donanm özellikleriyle size standart bir yolculuktan fazlasn sunar. Hala neyi bekliyorsunuz?
MINI Countryman için MINI Twin Power Turbo teknolojisine sahip benzinli ve dizel motor seçenei mevcuttur. Cooper modeli, istee bal olarak akll 4-çeker sistemi ALL4 ile donatlr. Sürü stabilite program DSC, üretilen torku otomatik olarak ön ve arka aks arasnda datr.
MINI sürü modlar MID, GREEN ve SPORT ile yeni bir sürü hissi için tek dümeyle direksiyon ve gaz pedalnn özelliklerini deitirebilirsiniz.
TÜM ARAZLERDE YÜKSEK PERFORMANS.
Resmi yakt tüketimi, kombine; resmi CO2 emisyonlar, kombine: Cooper (ALL4): 6,3 (6,9) l/100 km; 143 (157) g/km | One D: 4,6 l/100 km; 122 g/km [7 vitesli Steptronic anzman ile.]
COOPER. Zincirlerinizi krn: 100 kW/136 beygir gücünde 1,5 lt 3 silindirli benzinli motor MINI Twin Power Turbo teknolojisi ile sunulmaktadr. Ayrt edici özellikler: Krom kapl egzoz borusu, istek üzerine kontrast renkte tavan ve yan ayna kapaklar. Opsiyonel Chrome Line d kaplama ile lamelli zgarann yatay mesnetleri krom olarak da mevcuttur.
ONE D. Macera böyle balyor: 85 kW/116 beygir gücündeki 1,5 lt 3 silindirli dizel motor MINI Twin Power Turbo teknolojisi ile sunulmaktadr. Yan sinyal kaplamalar ve bagaj kapa tutama k siyah renkte, yan ayna kapa ve tavan araç renginde.
HER MACERAYA HAZIR.
- Metalik Renk - 16'' Revolite Alüminyum Alam Jantlar - Firework Siyah Kuma Döeme - 7-leri Otomatik Vites* - Spor Deri Direksiyon - Gelimi LED Farlar - LED Sis Farlar - Arka Park Mesafe Kontrolü - ki Bölgeli Otomatik Klima - Güne Korumal Arka Camlar - Ön Kol Dayama - ç Aydnlatma Paketi - Radio MINI Visual Boost - Elektrokrom ç Ayna - Yamur Sensörü - Lastik Basnç Göstergesi - Eya Saklama Alanlar - Velur Hal Paspaslar - Yolcu Koltuu Yükseklik Ayar - Geniletilmi Yakt Deposu
Kendi Countryman stilinizi bulun ve birinci aamada donanm paketi seçeneklerinden birine karar verin. Bunlar ek fonksiyonel paketlerle ve bireysel seçeneklerle geniletebilirsiniz. Bu sayfadaki önceden yaplandrlm 3 seçenek, paketlerin MINI Countryman Cooper S modelinde hangi donanm seçeneklerini sunduunu göstermektedir.
Donanm paketi seçenekleri hakknda daha fazla bilgiyi MINI Yetkili Satcnzdan veya mini.com.tr adresinden örenebilirsiniz.
ORJNAL MINI HSS ÇN. CLASSIC DONANIM PAKET
* Cooper Countryman ALL4 8-leri Otomatik anzman ile sunulmaktadr. Signature donanm paketi, Classic donanm paketi kapsamndaki bütün özellikleri içerir. Iconic donanm paketi, Signature donanm paketi kapsamndaki bütün özellikleri içerir. lgilendiiniz MINI’ye özel paket içeriklerine dair daha detayl bilgi için Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satclar ile iletiime geçebilirsiniz.
- 18'' Pair Spoke Alüminyum Alam Jantlar - Cross Punch Siyah Deri Döeme - Nappa Deri Direksiyon - Hafzal Elektrikli Koltuk - Istmal Ön Koltuklar - MINI Navigasyon - MINI Head-Up Display - Akll Telefon Arayüzü - Kablosuz arj Sistemi - Harman Kardon Hoparlör Sistemi - MINI Connected XL - Antrasit Tavan Döemesi - Arka Koltuk Ayar - Direksiyon Istma - Piano Black Aydnlatmal ç Kaplama
- 17" Imprint Spoke Alüminyum Alam Jantlar - Panorama Cam Tavan - Fren Fonksiyonlu Hz Sabitleyici - Ön ve Arka Park Mesafe Kontrolü - Geri Görü Kameras - Park Asistan - Sürü Asistan - Konfor Eriim Sistemi - Çok Fonksiyonlu Dijital Gösterge - MINI Sürü Modlar - Otomatik Açlr Bagaj Kapa - Gümü Tavan Raylar - MINI Aydnlatma Paketi - Piano Black ç Kaplama - Spor Ön Koltuklar - RunFlat Lastikler
BREYSEL IKLIK ÇN. SIGNATURE DONANIM PAKET.
ÜST DÜZEY KONFOR ÇN. ICONIC DONANIM PAKET.
Rooftop Grey
Midnight Black
Chili Red 2
Countryman ile tasarma dair düüncelerinizi sergileyin. Her donanm paketinde modern boyalar, tavan ve yan aynalarda kontrast renkler seçiminize sunulur.
Sportif vurgular bunlar kontrast renge uygun kaput eritleriyle tamamlar. Ayrca 16 ile 19 inç aras alüminyum alam jantlara yönelik seçeneklerle, Countryman'iniz optik açdan kiiselletirilebilir. Aada bir seçim bulabil- irsiniz. Dier birçok alüminyum alam jant, MINI Orijinal Aksesuarlarnda mevcuttur.
Daha fazla bilgi için: mini.com.tr
HER KOULDA GÖZE ÇARPAR.
Tavan ve yan ayna kapaklar renkleri: Aspen White, Melting Silver veya Jet Black
1 19" Turnstile Spoke 2 tonlu
2 19" MINI Yours British Spoke 2 tonlu
3 19" John Cooper Works Circuit Spoke 2 tonlu 3
4 18" Pin Spoke Black
5 18" Pair Spoke
7 17" Channel Spoke Black
8 17" Imprint Spoke
9 16" Revolite Spoke
21 3
4 5 6
7 8 9
KONFORU HSSEDN. Asfaltn dnda seyahat edenler de Countryman'de rahatça seyehat edebilirler. Konforlu koltuk geometrileri ve yüksek kaliteli malzemeler sizi yerinizi almanz ve yolun keyfini çkarmanz için davet eder. Countryman, tüm donanm paketlerinde sportif kuma kombinasyonlar ile kapitone, delikli ve parçal gerçek ve suni deriler arasnda bir seçim sunar. Seçim yaparken Interior Style ile her zaman doru kombinasyona dikkat etmeniz önerilir.
1 Koltuk oturma bölgeleri, arka koltuk arkal ve ön ve arka balklar deri kapldr | 2 Koltuk oturma bölgeleri ve arka koltuk arkal deri kapldr | 3 Sadece JCW modeli ile birlikte
MINI YOURS DERI LOUNGE CARBON BLACK. Mükemmel konfor, baln ön tarafndaki tipik ngiliz Union Jack tasarm, çarpc kenar eritleri, kusursuz içilik. MINI Yours spor koltuklarda gösterilen bu özel çabann ne kadar deerli olduunu her yolculukta daha fazla hissedersiniz. 1
1 MINI Yours Deri Lounge Carbon Black Spor Koltuk
2 Carbon Black Dinamica/Deri Kombinasyonu John Cooper Works Spor Koltuk
3 Carbon Black Dinamica/Kuma Kombinasyonu John Cooper Works Spor Koltuk
4 Indigo Blue Chester Deri 2 Spor Koltuk
5 Malt Brown Chester Deri 2 Spor Koltuk
6 Satellite Grey Chester Deri 2 Spor Koltuk
7 Black Pearl Kuma/Suni Deri Kombinasyonu Spor Koltuk
8 Carbon Black Suni Deri Spor Koltuk
9 Carbon Black Cross Punch Deri 2 Spor Koltuk
1
Interior Style Piano Black. MINI Yours Interior Style Shaded Silver aydnlatmal.
Shaded Silver (aydnlatmal)
Hazy Grey Dark SilverPiano Black British Oak Dark
MINI Yours Interior Style Piano Black aydnlatmal. Interior Style John Cooper Works Piano Black. 3
Piano Black Chili RedPiano Black (aydnlatmal) Dark Silver
Interior Style, renk uyumlu dekor yüzeylerinden oluur ve yaplan döeme seçimlerini tamamlar. Yukardaki resim, Deri Chester Malt Brown döeme seçimini ve MINI Yours Interior Style Shaded Silver aydnlatmal seçimini örnek olarak göstermektedir.
Countryman'inizin iç donanmyla ilgili ayrntlar mini.com.tr adresinde bulabilirsiniz
1 2
3
Ç DE DII DA PRATK DONATILMI. Seçtiiniz donanm paketi opsiyonel olarak sunulan çeitli fonksiyonel donanmlarla zenginletirilebilir. Geri görü kameras, erit terk uyars, fren fonksiyonlu hz sabitleyici ve üstün teknoloji sürü asistan (1) sürü konforunuzu artrr. En son teknoloji merkezi sürü bilgilerini görü alannza tayan MINI Head-Up Display (2) ile yolculuunuz daha keyifli hale gelir. Istmal koltuklar ve direksiyon simidi ve otomatik klimayla (3) MINI'de geçirdiiniz zaman daha da elenceli hale gelecek. MINI'nizi isteklerinize göre tamamlamak için, k Piano Black d kaplama (4), matris LED farlar (4), arka taraftaki katlanr Picnic Bench (5), otomatik bagaj kapa açma ve konforlu eriim ile Easy Opener fonksiyonu (6) veya 12 hoparlörlü 360 watt Harman Kardon® HiFi sistemi (7) gibi çeitli bireysel seçenekler de opsiyonel olarak sunulmaktadr.
Mevcut tüm paketler ve özelletirilmi seçeneklerle ilgili daha fazla bilgi için: mini.com.tr
4
5
6
7
Her ey bir arada. Hayat pek çok sürprizle dolu ve artk tüm yeni maceralarnz paylamaya hazr, güvenilir bir arkadanz var çünkü MINI'niz bakmlarnn ne zaman yaplaca konusunda sizi uyarr. Servis maliyetlerini düürmek için MINI Service Inclusive var. Yeni bir MINI satn alrken veya ilk bakm öncesi Service Inclusive tekliflerini alrsnz, yalnzca bir kez ödeme
yaparsnz ve dahil olan tüm servis ve bakm ilerini seçtiiniz süre içinde yaptrabilirsiniz. MINI'niz her zaman en iyi ellerde - Türkiye'nin her yerindeki tüm katlan MINI Yetkili Servislerinde. Daha fazlasn örenmek için lütfen ziyaret edin: mini.com.tr
MINI'NZE Y BAKIN. MINI SERVICE INCLUSIVE.
Önemli eyler kitaplardan veya internetten pek örenilmez, bunlar yaamak gerekir. Çünkü sadece dar çkanlar, bir eyleri test edenler ve kendini yeni maceralara açanlar gelimeye devam ederler. Bu tutkuyu hissediyorsanz MINI Yetkili Satcnz sizin için Countryman ile bir test sürüü randevusu ayarlamaktan memnuniyet duyar. Bize katln ve dünyay farkl bir yönde kefedin, aktif seyahatlere çkn ve rastlantlara kucak açn. lk adm atn ve yeni MINI Countryman ile hayat doyasya yaayn.
mini.com.tr/tr_TR/test-surus-formu
PEK SIRADA NE VAR? ELBETTE TEST SÜRÜÜNÜZ.
Her macera için yeni bir boyut. Pratik MINI kauçuk bagaj havuzu maceranza düzen katar, MINI arka bisiklet taycs ise bisiklet ve elence için daha fazla alan sunar. MINI portbagaj, daha fazla konfor ve macera için yeterli alan salar.
Piano Black rengindeki ALL4 yazs ve MINI Night Jack yan ayna kapaklaryla tüm gözler üstünüzde. MINI orijinal aksesuarlar sayesinde seçenekleriniz snrszdr.
Daha fazla bilgi için: mini.com.tr
ALAN TASARRUFU VE HO GÖRÜNÜM.
1
2
3
1 MINI kauçuk bagaj havuzu. 2 MINI portbagaj. 3 MINI arka bisiklet taycs. 4 MINI Night Jack yan ayna kapaklar. 5 MINI dört mevsim paspas. 6 Piano Black ALL4 yazs. 7 Piano Black model tantm yazs.
5 6
Almanya’da baslmtr.
mini.com.tr Mart 2021
Motor/anzman 1/2
Maksimum güç/Maksimum devir kW/BG / dev/ dak
85/116/ 4000
Sktrma oran/tavsiye edilen yakt :1 16,5/ Dizel 11/91 – 98 AOS
Sürü gücü
Azami hz km/s 190 203 (200) vmelenme 0–100 km/s sn 11,2 9,7 (9,9/10,1)
Tüketim 1/2
Karma lt/100 km 4,6 6,3 (6,9)
Egzoz emisyon normu (izin verilen tip) EU6d-temp EU6d-temp
CO2 emisyonlar, kombine g/km 122 143 (157)
Arlk 1/Hacim 1
zin verilen aks yükü ön/arka kg 1065 / 1025 1050 (1090) / 985 (1030)
1 Tüm bilgiler 7 vitesli otomatik Steptronic anzmanl otomobillerle ilgilidir. ( ) içindeki deerler 8 vitesli otomatik Steptronic anzmanl Countryman ALL4 otomobiller için geçerlidir. 2 Yakt tüketimi, CO2 emisyonlar ve akm tüketimine dair veriler VO (EU) 2007/715 ölçüm yönteminin geçerli sürümüne uygun olarak belirlenir. Veriler, Almanya'daki standart donanml otomobiller içindir, tekerlek
aralklar seçilen tekerlek ve lastik boyutlarna ve opsiyonel özel donanmlara göre belirlenir ve konfigürasyon srasnda deiebilir. Bu bilgilerin belirlenmesinde yeni WLTP test döngüsü temel alnmtr. Yeni binek aracn resmi yakt tüketimine ve resmi spesifik CO2 emisyonlarna yönelik bilgileri, tüm sat noktalarnda, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern'de ve dat.de/co2/ altnda ücretsiz olarak sunulan "Yeni binek aracn yakt tüketimi, CO2 emisyonlar ve akm tüketimi klavuzunda" bulabilirsiniz.
© BMW AG, Münih/Almanya. Ksmen de olsa alnt yapmak sadece BMW AG, Münih firmasnn yazl izniyle mümkündür.
Bu el ilan, BMW AG tarafndan Türkiye pazar için sunulan otomobillerin modellerini, donanm kapsamlarn ve konfigürasyon olanaklarn (standart donanm ve opsiyonel donanm) içerir. Her bir modelin standart donanmlara ve opsiyonel donanmlara ilikin donanm kapsamlar ve konfigürasyon olanaklar, bu ortamn redaksiyonu 01.01.2021 tarihinde tamamlandktan sonra veya Avrupa Birlii'nin dier ülkelerinde farkl olabilir. MINI Yetkili Satcnz size bulunduunuz bölgedeki güncel bilgileri vermekten memnun olacaktr. Tasarm ve donanm ile ilgili deiiklik haklarmz sakldr.
MINI hakknda ayrntl bilgi için: mini.com.tr veya MINI müteri hizmetleri. Telefon: 0850 252 20 20
@miniturkiye facebook.com/MINITurkiye