10
Початкова школа Ткаченко Світлана Василівна Вчитель англійської мови Решетилівської ЗОШ І ступеня с-ще Решетилівка Полтавська обл. Урок англійської мови в 3 класі з використанням здоров’язберігаючих технологій на тему « Sports ». Тема:Види спортy. Мета: познайомити дітей з новими ЛО (tennis, tabletennis, athletics, skiing, basketball, football) , вчити розповідати про свої улюблені заняття у момент мовлення; розвивати комунікативні вміння, навички писемного мовлення, швидкого усвідомленого читання, артикуляційний апарат; виховувати інтерес до здорового способу життя, інтерес до занять спортом. Обладнання: картки із новими ЛО, малюнки до теми “Sport”, картки із знаками транскрипції [Ө] [n] [ŋ] [ei], плакат із назвами видів спорту, аудіо запис слів та фізкультхвилинки. Тип уроку: засвоєння нових знань. Хід уроку: І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу. 1.Привітання. Уведення в іншомовну атмосферу. - Good morning, dear children! Red, yellow, green and blue, hello friends how are you? - Red, yellow, green and blue we are fine thank you! 2. Використання екологічного панно.(Діти відповідно до екологічного панно розповідають про погоду та пору року) - What day is it today? - It is Tuesday. - What season is it now?

orfey.com.uaorfey.com.ua/images/stories/word/Tkachenko_Sport_Zdorovyazber…  · Web viewHow do you understand this word? (Діти розповідають, все те, що вони

  • Upload
    others

  • View
    7

  • Download
    0

Embed Size (px)

Citation preview

Page 1: orfey.com.uaorfey.com.ua/images/stories/word/Tkachenko_Sport_Zdorovyazber…  · Web viewHow do you understand this word? (Діти розповідають, все те, що вони

Початкова школа

Ткаченко Світлана Василівна

Вчитель англійської мови Решетилівської ЗОШ І ступеня

с-ще Решетилівка

Полтавська обл.

Урок англійської мови в 3 класі з використанням здоров’язберігаючих

технологій на тему « Sports ».

Тема:Види спортy.Мета: познайомити дітей з новими ЛО (tennis, tabletennis, athletics, skiing, basketball, football) , вчити розповідати про свої улюблені заняття у момент мовлення; розвивати комунікативні вміння, навички писемного мовлення, швидкого усвідомленого читання, артикуляційний апарат;виховувати інтерес до здорового способу життя, інтерес до занять спортом.Обладнання: картки із новими ЛО, малюнки до теми “Sport”, картки із знаками транскрипції [Ө] [n] [ŋ] [ei], плакат із назвами видів спорту, аудіо запис слів та фізкультхвилинки.Тип уроку: засвоєння нових знань.

Хід уроку:І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1.Привітання. Уведення в іншомовну атмосферу.- Good morning, dear children! Red, yellow, green and blue, hello friends how are you?- Red, yellow, green and blue we are fine thank you!2. Використання екологічного панно.(Діти відповідно до екологічного панно розповідають про погоду та пору року)- What day is it today? - It is Tuesday.- What season is it now?- It is winter. It is cold today. It is frosty and slippery.

3. Фонетична зарядка. Вимова звуків [Ө] [n] [ŋ] [ei].4. Робота з сенсорними хрестами. (На сенсорних хрустах знаходяться слова: thin , nice, skating, table.Діти відповідно до звуків на картках повинні знайти відповідне слово.)- Find words with sounds[Ө] [n] [ŋ] [ei] on the crosses.-5. Мовленнєва розминка. Застосування хорового читання.

Page 2: orfey.com.uaorfey.com.ua/images/stories/word/Tkachenko_Sport_Zdorovyazber…  · Web viewHow do you understand this word? (Діти розповідають, все те, що вони

I Played a Game

Page 3: orfey.com.uaorfey.com.ua/images/stories/word/Tkachenko_Sport_Zdorovyazber…  · Web viewHow do you understand this word? (Діти розповідають, все те, що вони

I played a game.I rode my bike.I had a snack.I took a hike.

I read a book.I watched T.V.I built a fort.I climbed a tree.

Page 4: orfey.com.uaorfey.com.ua/images/stories/word/Tkachenko_Sport_Zdorovyazber…  · Web viewHow do you understand this word? (Діти розповідають, все те, що вони

II. Основна частина уроку.1. Повідомлення теми і мети уроку.We’ll learn about kinds of sport, we’ll speak about your leisure time in English today.You’ll learn to speak about your favourite kinds of sport.Сьогодні на уроці ми починаємо вивчати тему “Види спорту ”, познайомимося із назвами видів спорту і навчимося говорити про ваше дозвілля англійською мовою.2. Ведення нових лексичних одиниць. Асоціативний кущ.- Children, what is it “sport”? How do you understand this word?(Діти розповідають, все те, що вони знають про спорт)

Sport is

health beauty strength

- What sports do you like to do in school or on your weekend?Let’s pronounce the word “sport”.- Listen and look. What are the children doing?(Діти слухають нові ЛО у аудіо записі).3. Фізкультхвилинка. Використання кольорових кругів.- Standup. Stand still. Turn your head to the red circle, to the blue circle, to the green circle, to the yellow circle. 1,2,3,4Stand still.Turn your body to the green circle, to the blue circle, to the yellow circle, to the red circle. 1,2,3,4Stand still. Sit down. Sit still.

4. Розвиток фонематичного слуху. Робота з аудіо записом.TennisтенісTable tennis настільний тенісAthletics легка атлетика (біг)Skiing катання на лижахBasketball баскетболFootball футбол5. Застосування слів-маячків. (Ново введені слова розміщені по класу, діти повинні їх знайти та показати їх).

- Find and point words: tennis, table tennis, athletics, skiing, basketball, football.6. Розвиток комунікативних вмінь. РВ с.37- What are the children doing?- They are playing tennis. - They are doing athletics.- They are playing table tennis. – They are skiing.- They are playing basketball. – They are playing football.

Page 5: orfey.com.uaorfey.com.ua/images/stories/word/Tkachenko_Sport_Zdorovyazber…  · Web viewHow do you understand this word? (Діти розповідають, все те, що вони

7. Фізкультхвилинка. Використання музичного матеріалу, хорового співу. Діти супроводжують слова пісеньки відповідними рухами.

I’m a big-big cat.I’m a little-little mouse.Big-little, big-littleClap, clap, clap.I’m a big-big bear.I’m a little-little bee.

Big-little, big-littleTap, tap, tap.I’m a big-big shark.I’m a little-little frog.Big-little, big-littleClap, clap, clap.

8. Навчання письма. АВ с.27 (Під час письма діти використовують масажні килимки або сольові подушечки – за вибором вчителя-класовода)Choose and write. Діти підписують малюнки. Слова із довідки: tennis, table tennis, athletics, skiing, basketball, football.Pupils write the words under the pictures. They can write full sentences using correct verbs if appropriate. Take your massagers put your feet there.

9. Робота в парах. Застосування нових слів у зв’язному мовленні.(Діти отримують малюнок та запитання. Вони повинні утворити міні діалог – розпитування щодо даного малюнку)Model:

- What do you doing? - I am playing football.- I am doing athletics. – I am skiing.

-10. Гра “Miming game”. Навчання в грі, в русі.One pupil comes to the front and mimes a sport. The other pupils guess the sport.P1: mimes a football. (tennis, basketball….) P2: He is a football player… Вживання займенників he, sheта форми дієслова to be - is

III. Заключна частина уроку.

1. Підведення підсумків уроку.- What new words have you learnt today?(Sport, tennis, table tennis, athletics, skiing, basketball, football)- What sport do you like best of all?I like tennis (table tennis, athletics, skiing, basketball, football) best of all.(Вчитель готує плакат з назвами видів спорту, а діти пишуть своє ім’я під улюбленим спортом.)- How many pupils like table tennis? How many pupils like skiing? …- Four pupils like skiing. One pupil like basketball….

Page 6: orfey.com.uaorfey.com.ua/images/stories/word/Tkachenko_Sport_Zdorovyazber…  · Web viewHow do you understand this word? (Діти розповідають, все те, що вони

2. Виставлення оцінок.You were very active at the lesson. That’s why you have such marks …3. Домашнє завдання. Your home task for the next lesson will be - to learn the new words. PB. P.37

Page 7: orfey.com.uaorfey.com.ua/images/stories/word/Tkachenko_Sport_Zdorovyazber…  · Web viewHow do you understand this word? (Діти розповідають, все те, що вони

3) Розвиток комунікативних вмінь.

Т:When is your birthday? (Мікрофон)

Ch: My birthday is on the second of January…

T: What present do you want for your birthday?

Ch:I have … for my birthday. (Діти показують малюнки своїх омріяних подарунків).

Т: Children, let’s look at this cards. What presents do these children want?

Ch: Natalia wants a doll for her birthday.

Ch:Petryk wants a tiger for his birthday.

Ch: Taras wants a car for his birthday.

4) Фізкультхвилинка (Показати як діти грають у різні спортивні ігри)

5) Навчання письма. Робота в зошитах.

Every day the Elves on the Toy Factory make presents for you. Let’s right what present they.

- Mervin on Thursday; - Morris on Monday; - Mathew on Tuesday ; - Mike on Friday ; - Max on Wednesday. What do they do on Sunday?

Thursday, the tenth of February

Class- work

Presents for birthday

Mervin makes a cup on Thursday. Morris makes a piano on Monday. Mathew makes a scarf on Tuesday. Mike makes a bell on Friday. Max makes an ice-cream on Wednesday. They have a rest on Sunday.

6) Аудіювання Activity “C” AB p.50

Children listen attentively when are children’s birthday’s.(Діти слухають аудіо запис та роблять позначки у робочому зошиті).

7) Навчання читання. (Activity “E” PB p.69)

Today is Susie’s birthday. Let’s read about it. Read and finish the dialogue.

- When is Susie’s birthday? Do you remember?- Oh! It’s today, the second of December. - Let’s buy her a present. What does she like?- I think she likes flowers.- Let’s buy her some flowers then.- Ok. Let’s buy her a card too.

8) Гра “Make up a Year”

(Діти поділяються на 4 групи – winter, spring, summer, autumn.Вчитель роздає назви місяців. Кожній групі потрібно вибрати та розставити у правильному порядку місяці, відповідно до пори року.)

Page 8: orfey.com.uaorfey.com.ua/images/stories/word/Tkachenko_Sport_Zdorovyazber…  · Web viewHow do you understand this word? (Діти розповідають, все те, що вони

9) Гра “Fly brush”.

(Вчитель на дошці розміщує назви місяців(назви подарунків), двоє учнів беруть в руки “Fly brushes”. Коли вчитель називає певне слово, кожен з учнів повинен знайти його і якнайшвидше накрити.)

Find the first winter month – December.

Find the last summer month – August.

Find the second spring month - April

III . Заключна частина уроку.

1) Підведення підсумку уроку.- What presents can we have for birthday? - What is birthday for you?

2) Виставлення оцінок.- You work very hard and active. That’s why I’ll give you good marks.

Let’s make a diagram of our lesson. If you have liked this lesson put a red circle, if you haven’t liked – blue one.

3) Домашнє завдання.The lesson for the next time will be – to read in roles Activity “E” PB p.69,

Good bye children! Thank you for the lesson. See you next time.