3
1 САБАҚ ЖОСПАРЫ Пəн Ағылшын тілі Мұғалім Исмаилова Сандуғаш Мектеп, сынып Астана қаласы, №74 орта мектеп, 8-сынып Сабақ тақырыбы The importance of literature in our life Оқу мақсаты Should модельді етістігін қолдануды үйрену Табыс критерийлері Барлық оқушылар: Көпшілік оқушылар: Жекелеген оқушылар: a) Түсінеді. б) Қарапайым сұрақтарға жауап бере алады. с) Өткен тақырыпты біледі. а) Грамматикалық жаттығуларды орындайды, сұрақ қоя алады. б) Диалогпен жұмыс жасай алады. а) Өз беттерінше жұмыс орындай алады. б) Грамматикалық қателерді ажырата алады. в) Диалогты құрап, ауызша айта алады. Уақыт Кезеңдері Тапсырма Мұғалім не істейді Оқушылар не істейді Ресурст ар 4 мин Ұйымдаст ыру кезеңі Сергіту сəті: «шаттық шеңберін» құрап, тілектер айтады. Тілек айтқан оқушы əріптерді таңдап алады, сөз құрайды. Ұйымдастырады. Бір-біріне сəттілік тілейді. Сөйлемдер құрайды. Əріптер Ламинад талған қағаздар 5 мин Үй тапсырмас ын сұрау Формативт і бағалау Үй тапсырмас «Пошта» əдісі: Сұрақ-жауап. 5-тік балдық жүйемен бағалайды. Слайд Бақылайды, бағыт бағдар береді. Əдебиетке құштарлығын оятады. Сұрақтарға жауап береді. Бір-бірін бағалайды. Əдебиеттің маңыздылығын түсінеді. Хаттар Слайд

САБАҚ ЖОСПАРЫ Пəн Ағылшын тілі · 2017. 8. 11. · Миға шабуыл. Топтастырылған суреттермен жұмыс жасау. Балалардың

  • Upload
    others

  • View
    16

  • Download
    0

Embed Size (px)

Citation preview

Page 1: САБАҚ ЖОСПАРЫ Пəн Ағылшын тілі · 2017. 8. 11. · Миға шабуыл. Топтастырылған суреттермен жұмыс жасау. Балалардың

1

САБАҚ ЖОСПАРЫ

Пəн Ағылшын тілі

Мұғалім Исмаилова Сандуғаш

Мектеп, сынып Астана қаласы, №74 орта мектеп, 8-сынып

Сабақ тақырыбы The importance of literature in our life

Оқу мақсаты Should модельді етістігін қолдануды үйрену

Табыс критерийлері Барлық оқушылар: Көпшілік оқушылар: Жекелеген оқушылар:

a) Түсінеді. б) Қарапайым сұрақтарға жауап бере алады.

с) Өткен тақырыпты біледі.

а) Грамматикалық жаттығуларды орындайды, сұрақ қоя алады. б) Диалогпен жұмыс жасай алады.

а) Өз беттерінше жұмыс орындай алады. б) Грамматикалық қателерді ажырата алады. в) Диалогты құрап, ауызша айта алады.

Уақыт Кезеңдері

Тапсырма

Мұғалім не істейді Оқушылар не істейді

Ресурстар

4 мин

Ұйымдастыру кезеңі

Сергіту сəті: «шаттық шеңберін» құрап, тілектер айтады. Тілек айтқан оқушы əріптерді таңдап алады, сөз құрайды.

Ұйымдастырады.

Бір-біріне сəттілік тілейді. Сөйлемдер құрайды.

Əріптер Ламинадталған қағаздар

5 мин

Үй тапсырмасын сұрау Формативті бағалау Үй тапсырмас

«Пошта» əдісі: Сұрақ-жауап. 5-тік балдық жүйемен бағалайды. Слайд

Бақылайды, бағыт бағдар береді. Əдебиетке құштарлығын оятады.

Сұрақтарға жауап береді. Бір-бірін бағалайды. Əдебиеттің маңыздылығын түсінеді.

Хаттар Слайд

Page 2: САБАҚ ЖОСПАРЫ Пəн Ағылшын тілі · 2017. 8. 11. · Миға шабуыл. Топтастырылған суреттермен жұмыс жасау. Балалардың

2

ын бекіту «Поэзия». 3 мин

Қызығушылықты ояту

Миға шабуыл. Топтастырылған суреттермен жұмыс жасау.

Балалардың қызығушылығын оятады, бағыттайды. Should мағынасын түсіндіреді.

Проблеманы айқындайды.

Слайд

15 мин

Негізгі бөлім Формативті бағалау

Ex:1 грамматикалық жаттығу жазу.

Ex:2 ауызша жаттығуларды орындау.

Бақылайды, бағыт береді.

Should қолданып, грамматикалық жаттығуды орындайды. Смайлик арқылы топтарды бағалау. Ауызша сұрақтарға жауап береді.

Тақта, бор, дəптер,

http://bilimland.kz/index.php/kz/catalog/lesson/6785-022_modal_verbs_should_ought_to

13 мин

Бекіту «Басбармақ» əдісі арқылы бағалау «Сөзжұмбақ» шешу

«Тыңдалым» стратегиясы:

Сөздерді еске түсіру.

Бейнетаспаны тыңдатады. Тапсырма береді.

Тыңдайды жəне сұраққа жауап береді. Топтық бағалау. Тапсырма орындайды.

АКТ http://www.bilimland.kz/index.php/kz/catalog/lesson/9625-036_sorry_i_m_late

3 мин

Үйге тапсырма (Қорытынды) Бағалау

Сұрақтарға жауап беру. Ex: IV аудару, “bilimland” сайтындағы №016 бейне тапсырманы

Бағалайды.

Түйінді ойды ашады, ортақ келісімге келеді. Ex: IV аудару, “bilimland” сайтындағы №016 бейне

Стикер http://bilimland.kz/index.php/kz/catalog/lesson/6785-

Page 3: САБАҚ ЖОСПАРЫ Пəн Ағылшын тілі · 2017. 8. 11. · Миға шабуыл. Топтастырылған суреттермен жұмыс жасау. Балалардың

3

орындап, жауабын дəптерге жазу.

тапсырманы орындап, жауабын дəптерге жазады.

022_modal_verbs_should_ought_to

2 мин Кері байланыс жазу

Стикер