Katalog rezervnih delov Ersatzteilliste Spare Parts List ... Katalog rezervnih delov Ersatzteilliste

  • View
    25

  • Download
    3

Embed Size (px)

Text of Katalog rezervnih delov Ersatzteilliste Spare Parts List ... Katalog rezervnih delov Ersatzteilliste

  • Katalog rezervnih delov Ersatzteilliste

    Spare Parts List

    Tandem traktorska prikolica

    Tandem-Dreiseitenkipper

    Tandem-axle tipping trailer

    TDK 1100S

  • Farmtech d.o.o. Katalog rezervnih delov | Ersatzteilliste | Spare Parts List | TDK1100S | R2

    2

     PROIZVAJALEC

     HERSTELLER

     MANUFACTURER

    Farmtech d.o.o.

    Industrijska ulica 7

    SI-9240 Ljutomer

    Slovenija/Slowenien/Slovenia

    Tel.: +386 2 584 91 00

    Fax: +386 2 584 91 01

    E-mail: info@farmtech.eu

    Web: www.farmtech.eu

    ML-TDK1100S_R2_KRD_0001_18-11

    Brez predhodnega dovoljena podjetja je katalog prepovedano reproducirati, kopirati, razmnoževati, objaviti, ali kakorkoli drugače

    izkoriščati vsebino. V smislu nadaljnjega razvoja si pridržujemo pravico do sprememb (oznak, tehničnih podatkov, šifer) brez

    predhodnega obvestila. Prav tako si pridržujemo pravico do sprememb ter možnosti napak. Za morebitne napake se vam

    opravičujemo.

    Pri naročilu rezervnih delov morate navesti naslednje podatke:

    1. Točen naslov naročnika (ime in priimek, ulico in hišno številko, poštno številko in kraj, državo);

    2. Tip proizvoda, tovarniško številko in leto izdelave (vsi podatki so na tablici proizvoda);

    3. Šifro in naziv rezervnega dela ter količino (število želenih kosov).

    Vsa naročila rezervnih delov se sprejemajo osebno, po pošti, preko telefona, faksa ali elektronske pošte in bodo nemudoma ustrezno

    obdelana.

    Es ist verboten die Ersatzteilliste ohne vorherige Zustimmung des Unternehmens zu reproduzieren, kopieren, vervielfältigen,

    veröffentlichen oder den Inhalt anderweitig zu missbrauchen. Änderungen im Sinne einer technischen Weiterentwicklung vorbehalten

    (Bezeichnungen, Technische Daten und Ersatzteil-Nummern dürfen ohne vorherige Benachrichtigung geändert werden). Für etwaige

    Fehler entschuldigen wir uns.

    Ihre Ersatzteil-Bestellung sollte folgende Angaben beinhalten:

    1. Genaue Anschrift des Bestellers (Vor- und Nachname, Straße und Hausnummer, Ort und Postleitzahl, Land);

    2. Produkttyp, Seriennummer und Herstellerjahr (diese Angaben können der Produktschild entnommen werden);

    3. Ersatzteil-Nummer sowie Bezeichnung und Stückzahl des bestellten Ersatzteiles.

    Alle Bestellungen von Ersatzteilen werden persönlich, per Post, per Telefon, Fax oder E-Mail angenommen und unverzüglich

    bearbeitet.

    Copying, reproducing, publishing or use for purposes that are not agreed is strictly prohibited. We reserve the right to change or

    modify these Terms and Conditions at any time, for any reason, without notice. Errors and mistakes in the spare parts list can always

    happen. For any errors or mistakes we apologize.

    For an easier and faster order of spare parts, please use original spare parts list.

    It is recommended, that you provide the following information to prevent wrong spare parts being ordered and delivered:

    1. Your name, exact address, phone and the desired way of delivery;

    2. Type, serial number and year of manufacture (on the identification plate);

    3. Part number (code), part name (description) and number of pieces (quantity).

    All orders of spare parts can be made by phone, fax or e-mail and will be immediately processed.

    http://www.farmtech.si/

  • Katalog rezervnih delov | Ersatzteilliste | Spare Parts List | TDK1100S| R2 Farmtech d.o.o.

    3

     PREGLED

     ÜBERSICHT

     GUIDE

    NAZIV BEZEICHNUNG DESCRIPTION

    1 ZABOJ ANHÄNGERKASTEN TRAILER BOX

    2 STOPA PODPORNA STÜTZFUSS PARKING JACK

    3 PRIKLOP VLEČNI ZUGEINRICHTUNG COUPLING

    4 CILINDER TELESKOPSKI TELESKOPZYLINDER TELESCOPIC CYLINDER

    5 TANDEM AGREGAT TANDEMAGGREGAT TANDEM AGGREGATE

    6 OS FIKSNA FIXACHSE FIXED AXLE

    7 HIDRAVLIČNA INŠTALACIJA HYDRAULISCHE ANLAGE HYDRAULIC INSTALLATION

    8 ELEKTRIČNA INŠTALACIJA ELEKTRO ANLAGE ELECTRIC INSTALLATION

    9 ZAVORE ZRAČNE DRUCKLUFTBREMSANLAGE AIR BRAKE INSTALLATION

    10 ZAVORE HIDRAVLIČNE HYDRAULIK BREMSANLAGE HYDRAULIC BRAKE

    11 ZAVORA PARKIRNA PARKIERBREMSE PARKING BRAKE

    12 ZAPIRALO ZADNJE VERSCHLUSS HINTEN REAR LOCKING SYSTEM

    13 ZAPIRALO STRANSKO VERSCHLUSS SEITLICH SIDE LOCKING SYSTEM

    14 ELEMENTI PRIKOLICE ANHÄNGERTEILE TRAILER PARTS

    15 IZPUST ZA ZRNJE KORNSCHIEBER GRAIN DOORS

    16 LIJAK TRICHTER FUNNEL

    17 LESTEV LEITER LADDER

    1

    7

    10

    8

    11 6

    5

    3

    4 13

    2

    9

    16

    14

    15

    17

    12

  • Farmtech d.o.o. Katalog rezervnih delov | Ersatzteilliste | Spare Parts List | TDK1100S | R2

    4

    Ta stran je namensko prazna.

    Diese Seite wurde absichtlich leer gelassen.

    This page is intentionally left empty.

  • Katalog rezervnih delov | Ersatzteilliste | Spare Parts List | TDK1100S| R2 Farmtech d.o.o.

    5

     KAZALO

     INHALT

     INDEX

    1. ZABOJ / ANHÄNGERKASTEN / TRAILER BOX ................................................................................. 7

    2. STOPA PODPORNA / STÜTZFUSS (Sattelstützwinde teleskopierbar mit zwei Geschwindigkeiten,

    dreistufig) / PARKING JACK (landing gears, gear box, double speed).............................................. 11

    3. PRIKLOP VLEČNI / ZUGEINRICHTUNG / COUPLING .................................................................... 13

    4. CILINDER TELESKOPSKI / TELESKOPZYLINDER / TELESCOPIC CYLINDER ............................ 15

    5. TANDEM AGREGAT / TANDEMAGGREGAT / TANDEM AGGREGATE ......................................... 17

    6. OS FIKSNA / FIXACHSE / FIXED AXLE ............................................................................................ 19

    7. HIDRAVLIČNA INŠTALACIJA / HYDRAULIKINSTALATION / HYDRAULIC INSTALLATION.......... 21

    8. ELEKTRO INSTALACIJA / ELEKTRO INSTALLATION / ELECTRIC INSTALLATION ..................... 23

    9. DVOVODNE ZRAČNE ZAVORE / 2 LEITUNGS DRUCKLUFTBREMSANLAGE / 2 LINE AIR BRAKE

    SYSTEM ............................................................................................................................................. 25

    10. HIDRAVLIČNE ZAVORE Z ROČNIM REGULATORJEM / HYDRAULIK BREMSANLAGE MIT

    HANDREGULATOR / HYDRAULIC BRAKE SYSTEM WITH HAND REGULATOR ......................... 27

    11. ZAVORA PARKIRNA / PARKIERBREMSE / PARKING BRAKE ....................................................... 29

    12. ZAPIRALO ZADNJE/ VERSCHLUSS HINTEN / REAR LOCKING SYSTEM .................................... 31

    13. ZAPIRALO STRANSKO/ VERSCHLUSS SEITLICH / SIDE LOCKING SYSTEM ............................. 33

    14. ELEMENTI PRIKOLICE / ANHÄNGERTEILE / TRAILER PARTS ..................................................... 35

    15. IZPUST ZA ZRNJE / KORNSCHIEBER / GRAIN DOORS………………………………………………37

    16. LIJAK / TRICHTER / FUNNEL…..…………………………………………………………………………..35

    17. LESTEV / LEITER / LADDER ............................................................................................................. 41

  • Farmtech d.o.o. Katalog rezervnih delov | Ersatzteilliste | Spare Parts List | TDK1100S | R2

    6

  • Katalog rezervnih delov | Ersatzteilliste | Spare Parts List | TDK1100S| R2 Farmtech d.o.o.

    7

    1. ZABOJ / ANHÄNGERKASTEN / TRAILER BOX

    Poz.

    Nr.

    No.

    ŠIFRA

    ART. Nr.

    PART No.

    NAZIV BEZEICHNUNG DESCRIPTION KOS

    STK

    PCS

    1 16781081 STRANICA SPREDNJA H=600

    BORDWAND VORNE H=600 FRONT WALL H=600 1

    2 911214001 PODLOŽKA A14; ZN DIN 125 SCHEIBE A15 WASHER A15 4

    3 21360 VIJAK M14x35; ZN DIN 933 SCHRAUBE M14x35 SCREW M14x35 4

    4 16019470 MATICA M14; ZN DIN 982 MUTTER M14 NUT M14 4

    5 16777390 PLOŠČICA PLATTE PLATE 2

    6 16027760 ZATIKALKA SPLINT SPLIT PIN 4

    7 911230001 PODLOŽKA A30; ZN DIN 125 SCHEIBE A31 WASHER A31 4

    8 911212001 PODLOŽKA A13; ZN DIN 125 SCHEIBE A13 WASHER A13 2

    9 911012001 MATICA M12; ZN DIN 934 MUTTER M12 NUT M12 4

    10 16701840 VZMET STRANICE D=9 BORDWANDFEDER - D=9 SPRING TENSION - BORDWALL D=9

    2

    11 16039997 ZAPIRALO LEVO PENDELVERSCHLUß LINKS CLASP ECCENTRIC LEFT

    2

    12 16039996 ZAPIRALO DESNO PENDELVERSCHLUß RECHTS

    CLASP ECCENTRIC RIGHT

    2

    13 N16775550 STOPNICA STUFE STEP 2

    14 16781061 POVIŠEK SPREDNJI H=600 AUFSATZBORDWAND H=600 FRONT EXTENSION WALL H=600

    1

    15 16038117 ČEP KV NOTRANJI PVC KV50X1-4

    SCHUTZKAPPE VK. PVC KV50X1-4

    SEALING CAP SQ. PVC KV50X1-4

    2

    16 16777291 STRANICA VZDOLŽNA LEVA H=600

    BORDWAND SEITLICH LINKS H=600

    SIDE WALL LEFT H=600

    1

    17 16295630 TEČAJ SCHARNIER HINGE 12

    18 16413202A TEČAJ STRANSKI – PUŠA SCHARNIER SEITLICH - LOCH

    HINGE SIDE - HOLE 6

    19 16775500 SORNIK ZAPIRALA UPOGNJENI FSB - ø18

    VERSCHLUSSBOLZEN LOCK CLEVIS PIN 4

    20 16425200 SORNIK ZAPIRALA VERSCHLUSSBOLZ