Aukcja pod patronatem Pani Prezydent Miasta ŁodziHanny Zdanowskiej
i Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego
Profesor Jolanty Rudzkiej – Habisiak
XIX AUKCJA PROMOCYJNA
Sala aukcyjna Rynku Sztuki, ul.Wschodnia 69 (róg Narutowicza, I piętro),
sobota, 16 listopada 2013 r., godz.12:00
Regulamin Domu Aukcyjnego Rynek Sztuki Sp. z o.o.
II. Warunki zakupu dzieła w Domu Aukcyjnym Rynek Sztuki podczas Aukcji Promocyjnych1. Nabywca może zapoznać się z ofertą prezentowaną w Domu Aukcyjnym (DA) co najmniej pięć dni przed aukcją.2. Wstęp na aukcje jest wolny i nie obowiązuje wpłata wadium.3. Cenę przedstawioną w ofercie aukcyjnej należy traktować jako wywoławczą.4. Obiekty licytowane są zgodnie z kolejnością w ofercie. Oferta cenowa zgłoszona przez Nabywcę powtarzana jest trzykrotnie, a następnie uderzenie młotka ogłasza zawarcie transakcji. Od tej chwili Nabywca zobowiązany jest do wykupienia dzieła. W aukcji można brać udział telefonicznie lub zgłaszać swoje propozycje listownie lub przez internet na adres [email protected]. Do każdej wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 15%. Wykupienie dzieła następuje po aukcji, w formie zapłaty gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. W ostatnim przypadku odbiór dzieła następuje po wpłynięciu należności na konto DA. Możliwe jest też wpłacenie 10% zadatku, wtedy Nabywca zobowiązany jest do zapłacenia pozostałej należności w terminie 7 dni lub innym ustalonym przez strony. W tym czasie dzieło pozostaje w depozycie DA. Nieodebranie dzieła w ww. terminie oznacza przepadek zadatku i ponowne skierowanie obiektu do sprzedaży. 6. DA nie ponosi odpowiedzialności za stan prawny i fizyczne wady ukryte dzieła sztuki.7. DA zastrzega sobie prawo do wycofania dzieła z licytacji bez podania przyczyn.8. DA nie udziela żadnych informacji zarówno o Klientach jak i Nabywcach bez uprzedniego wyrażenia przez nich zgody.9. W przypadku dzieł wylicytowanych i zapłaconych a nieodebranych w ustalonym terminie DA nalicza opłatę za magazynowanie w wysokości 1 PLN dziennie.10. Wymiary dzieł podane są w centymetrach, ceny w nowych polskich złotych.
RYNEK SZTUKI Sp. z o.o., ul. Wschodnia 69, 90-266 Łódź,
tel./fax.: 42 630 4779kom. 604982149
www.ryneksztuki.eu; www.aukcjedzielsztuki.pl; e-mail: [email protected]
2. Agata Bajszczak Akt(2013) sygn.p.d.
olej, płótno 130x68 400,-
3. Agata Bajszczak Martwa natura sygn.p.d. olej, płótno 95x95 400,-
1. Agata Bajszczak(ur.1982) Kosmiczne kaprysy(2013) sygn.p.d. olej, płótno 100x100 500,-
4. Agata Bącela(Twórcze Ego) Para filiżanek ze spodkami sygn.na spodkach ceramika szkliwiona, wys. ok.9.5, śr. spodka ok.14.5 140,-
6. Agata Bącela(Twórcze Ego) Duża misa-mak sygn. ceramika szkliwiona
11x38x38 180,-
5. Agata Bącela(Twórcze Ego) Wazon sygn. ceramika szkliwiona
30x14.5x13 200,-
7. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Ghost Town XXII sygn.l.d. akryl,płótno 70x90 400,-
9. Marta Bilecka-Dudzińska Zdarzenie metafizyczne sygn.p.d.
akryl,płótno 80x100 400,-
8. Marta Bilecka-Dudzińska Silence III sygn.l.d. akryl,płótno 70x90 400,-
11. Monika Buczyńska Parszczęg(2012) sygn.dat.l.d. olej, płótno 45x60 300,-
10. Monika Buczyńska(ur.1987) Czerwony park(2012) sygn.p.d. olej, płótno 40x50 (49x59 w oprawie) 400,-
12. Monika Buczyńska Niebieskie Źródła(2012) sygn.dat.p.d.
olej, płótno 50x60 (59.5x69.5 w oprawie) 400,-
14. Beata Bugaj-Tomaszewska Z zaskoczenia(2013) sygn.dat.p.śr.
olej, płótno 60x60 300,-
13. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Czerwone światło z cyklu „Drogowskazy”(2013) sygn.p.d. olej, płótno 60x60 300,-
15. Beata Bugaj-Tomaszewska Zielone światło z cyklu „Drogowskazy”(2013) sygn.p.d. olej, płótno 60x60 300,-
16. Monika Dałek(ur.1981)Latarnie gasną szybciej niż noc(2013) sygn.dat.p.d. collage,akryl,płótno 60x47 300,-
18. Monika Dałek Księga zawsze otwarta w połowie(2013) sygn.dat.śr.d. collage,akryl,płótno 60x47 300,-
17. Monika Dałek Dobre jest to, co dzikie i wolne(2013) sygn.dat.p.d. akryl,płótno 110x100 500,-
19. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 22 sygn.p.d. akryl,płótno 80x100 400,-
20. Agnieszka Figurska Bez tytułu sygn.p.d.
akryl,płótno 100x80 400,-
21. Andrzej Fydrych(ur.1983) AUDIUS(2012) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno 90x170 500,-
22. Andrzej Fydrych AUDIUS IX(2013) sygn.na odwrociu
technika mieszana, płótno 60x120 400,-
f
23. Andrzej Fydrych AUDIUS X(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno 60x120 400,-
24. Izabela Gałązka(ur.1984) Podwórze(2013) sygn.dat.l.d. olej, płótno 73x92 400,- 26. Izabela Gałązka
Nostalgiczna(2013) sygn.dat.p.d. akryl,płótno 70x100 400,-
25. Izabela Gałązka Dezintegracja aktu(2013) sygn.dat.p.d.
akryl,płótno 60x90 400,-
27. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) Świt II(2013) sygn.na odwrociu akryl,płótno 100.5x110 500,-
30. Grupa Artme Jezioro Czaple(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno 73x100 400,-
29. Grupa Artme O zmierzchu(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x100
400,-
28. Grupa Artme Tygrysi berek(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno 70x100 400,-
31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) W cieniu III(2007) sygn.p.d. pastel,gwasz,papier 50x35 300,-
32. Julita Grzejdziak-Dyła Z paskiem(2007) sygn.p.d.
pastel,gwasz,papier 50x35 300,-
33. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Total(2013) sygn.na odwrociu akryl,płótno 30x50 300,-
35. Justyna Jakóbowska Na Mileszki(2013) sygn.na odwrociu akryl,płótno 13x18 300,-
34. Justyna Jakóbowska Bazylia(2013) sygn.na odwrociu
akryl,płótno 24x18 300,-
37. Beata Jarmuż-Socha Galaktyka(2010/2011) sygn.dat.p.d.
collage,deska 68.3x82.8 400,-
36. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Widnokrąg(2010) sygn.dat.l.d. collage 21x21 (27.5x27.5 w oprawie) 350,-
38. Marcin Jaszczak(ur.1975)Cyrk(2013) sygn.dat.p.g. olej, płótno 70.5x80.5 400,-
39. Marcin Jaszczak Parawan czasu(2013) sygn.dat.l.d.
akryl,płótno 70x86 400,-
40. Wojciech Kaleta(ur.1981) Światłoczułość I z cyklu „Światłoczułość”(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno 60x60 300,-
41. Wojciech Kaleta Faza VI z cyklu „Syzyf-sekwencja”(2010) sygn.na odwrociu olej, płótno 44x44 300,-
42. Wojciech Kaleta Faza IX z cyklu „Syzyf-sekwencja”(2010) sygn.na odwrociu olej, płótno 44x44 300,-
43. Natalia Kalisz(ur.1988) Portret Apodis(2012) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier (1/12) 70x50 (73.8x53.8 w oprawie) 350,-
45. Natalia Kalisz Zszywanie(2011) sygn.na odwrociu
fotografia, PCV spienione (2/20) 40x39.5 150,-
44. Natalia Kalisz Portret Matki(2013) sygn.dat.p.d. tusz,akwaforta,
akwatinta (1/12) 38x35 (53.8x43.8 w oprawie) 350,-
46. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Czerwona(2010) sygn.dat.p.d. akryl,płótno 89x116 500,-
47. Katarzyna Kamińska-Wójcik Red(2010) sygn.dat.p.d.
akryl,płótno 89x116 500,-
48. Roksana Karczewska(ur.1988)Fauna I(2013) sygn.na odwrociu akryl,płótno 120x110 500,-
49. Roksana Karczewska Fauna II(2013) sygn.na odwrociu akryl,płótno 110.5x119.5 500,-
50. Joanna Kądziela(ur.1977) Tryptyk-Linia horyzontu(2013) sygn.na odwrociu olej, tektura 8.5x13.5; Na skraju lasu(2013) sygn.na odwrociu olej, tektura 8.7x13.4;
Pejzaż jesienny(2013) sygn.na odwrociu olej, tektura 7.2x12.5 300,-
51. Joanna Kądziela Dyptyk-Przed burzą(2013) sygn.na odwrociu olej, tektura 9.5x18;
Domy z różowymi dachami(2013) sygn.na odwrociu olej, tektura 11.4x18 300,-
52. Maciej Kędzielski(ur.1983) Bez tytułu(2013) sygn.p.d.
ołówek, papier 59.5x42 (arkusz) 300,-
53. Maciej Kędzielski Bez tytułu(2013) sygn.p.d. ołówek, papier 59.5x38.5 (arkusz) 300,-
54. Grzegorz Klimek(ur.1987) Medytująca kobieta(2010) sygn.l.g. technika mieszana, płótno 121x100 500,-
55. Grzegorz Klimek Kopalnia minerałów(2013) sygn.l.g.
akryl, tempera, płótno 100x100 500,-
56. Grzegorz Klimek Powoli do przodu 2(2013) sygn.l.g.
tempera, żywica szelakowa, płótno 50x70 300,-
57. Marcin Kłys(ur.1971)Miasto(2013) sygn.p.d. akryl,płótno 92x73 400,-
60. Joanna Konieczna-Zapart W kręgu(2013) sygn.na odwrociu
akryl,płótno 50x70 300,-
58. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Przyciąganie(2013) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 50x60 300,-
59. Joanna Konieczna-Zapart Spojrzenie(2013) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 50x70 300,-
62. Paulina Korwin-Kochanowska Spacer z psem(2013) sygn.na odwrociu
akryl,płótno 27x33 (30.5x36.5 w oprawie) 350,-
61. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Pies na plaży(2013) sygn.na odwrociu akryl,płótno 65x73 300,-
63. Paulina Korwin-Kochanowska Biedronka(2013) sygn.na odwrociu akryl,płótno 30x30 (33.5x33.5 w oprawie) 350,-
64. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) Catching the sun(2013) sygn.p.d. akryl,płótno 60x40 300,-
65. Bartłomiej Koter(ur.1984) Cuba I sygn.śr.d. akwarela, papier/pilśnia 37x12.5 (w świetle passe-partout) 400,-
66. Bartłomiej Koter Cuba IV sygn.p.d.
akwarela, papier/pilśnia 40.5x14.5 (w świetle passe-partout)
400,-
67. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Odpoczynek(2013) sygn.dat.p.d. akryl,płótno 100x120 500,-
68. Aneta Kowalczyk Ona porcelanowa(2013) sygn.dat.p.d. akryl,płótno 70x60 300,-
69. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura nieświadomości VII sygn.na odwrociu technika własna, płótno/pilśnia 75x60 300,-
70. Paweł Krzemiński Struktura nieświadomości VIII sygn.na odwrociu
technika własna, płótno/pilśnia 75x60 300,-
71. Donata Lesińska(ur.1954) Patera z aniołem sygn. ceramika 7.3x27.5x27.5 220,-
73. Donata Lesińska Karafka sygn. ceramika 20x11x11 200,-
72. Donata Lesińska Karafka sygn. ceramika 16.5x10.5x10.5 200,-
74. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969) Perlica 1 sygn.na odwrociu akryl,płótno 30x30 300,-
75. Dariusz G.Ludwisiak Olimpia(2013) sygn.p.d. akryl,pastel,płótno 60x60 300,-
76. Dariusz G.Ludwisiak Avatar Tuwima(2013) sygn.p.d.
akryl,pastel,płótno 81x65 300,-
77. Joanna Małecka(ur.1975) Memorex 09(2012) sygn.dat.p.d. grafika komputerowa (1/10) 50x50 100,-
78. Joanna Małecka Memorex 03(2012) sygn.dat.p.d.
grafika komputerowa (1/10) 50x50 100,-
80. Karolina Matyjaszkowicz Panny Łąkowe-dyptyk(2013) sygn.dat.p.d. akryl,płótno
73x92;65x92 (141x94 w oprawie) 600,-
79. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Legendy Gór Sowich(2013) sygn.p.d. akryl,płyta 100.3x100.3 500,-
81. Karolina Matyjaszkowicz Kukuryk z Kokoszką(2013) sygn.dat.p.d. akryl,płótno 50x80 (52.5x83 w oprawie) 300,-
83. Aleksandra Matyka(ur.1987) Statek sygn.na odwrociu akryl,płótno/płyta 50.3x40.3 300,-
84. Aleksandra Matyka Akt siedzący sygn.na odwrociu
akryl,płótno/pilśnia 33x27 300,-
85. Justyna Mroczek(ur.1983) Okoliczności przyrody(2004) sygn.dat.p.d. litografia barwna (2/10) 35x44 (59x65 w oprawie) 380,-
86. Justyna MroczekZa nogę(2004) sygn.p.d..
litografia barwna (9/9) 27.5x43.5 (50x63 w oprawie) 380,-
89. Anna Noszczyńska Wiosna(2013) sygn.p.d. olej, płótno 80x100 400,-
88. Anna Noszczyńska Pejzaż jesienny(2010) sygn.p.d.
olej, płótno 80x100 400,-
87. Anna Noszczyńska(ur.1986) Jesień(2012) sygn.p.d. olej, płótno 50x65 300,-
91. Aneta Nowak Zderzenia materii III(2010) sygn.na odwrociu
olej, płótno 90x60 400,-
90. Aneta Nowak(ur.1985) Pejzaż V(2010) sygn.na odwrociu olej, płótno 100x100 500,-
94. Joanna Paljocha Exit III(2006) sygn.p.d. sitodruk (1/8) 40.2x28.1 70,-
93. Joanna Paljocha Exit II(2006) sygn.dat.p.d. sitodruk (8/9) 40.3x28.3 70,-
92. Joanna Paljocha(ur.1977) Exit I(2006) sygn.dat.p.d. sitodruk (1/8) 40x28.1 70,-
97. Wojciech Piekarski Pejzaż morski sygn.l.d. olej, płótno 54x73 300,-
96. Wojciech Piekarski Martwa natura z owocami(2012) sygn.dat.p.d. olej,
płótno 40x60 300,-
95. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z dyniami sygn.p.g. olej, płótno 40x60 300,-
98. Magdalena Połacik(ur.1980) Popołudniowe przedstawienie(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno 55x38 300,-
99. Magdalena Połacik Adeptka Żonglerki(2013) sygn.na odwrociu
olej, płótno 40x35 300,-
101. Agnieszka Rudnick I love You too(dyptyk) sygn. żywica poliestrowa, włókno szklane, metal *kobieta:122x38x37; *mężczyzna:124.5x71x49 550,-
100. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) Boy(2013) sygn. żywica poliestrowa, włókno szklane 100x42x38 350,-
102. Małgorzata Sęk(ur.1973) Remember Summer 6(2013) sygn.p.d. akryl,płótno 100x100 500,-
103. Małgorzata Sęk Bez tytułu(2012) sygn.p.d.
akryl,płótno 120x100 500,-
104. Paula Solańska(ur.1981) Misa-kapusta sygn. ceramika szkliwiona 15x29.5x28 130,-
105. Paula Solańska Baran sygn. ceramika szkliwiona 10x22.5x10.5 100,-
107. Kamila Stępniak She sygn.p.d. olej, płótno 81x60 300,-
106. Kamila Stępniak(ur.1983) Mikimoto pearl sygn.p.d. olej, płótno 120x100 500,-
108. Kamila Stępniak Cellular chair sygn. sklejka,lakier akrylowy,nogi metalowe
120.5x112x60; wys.siedziska 46 800,-
111. Magdalena Surmacz
Wazon ażurowy(2013) sygn. ceramika szkliwiona 45.5x38.5x36 380,-
110. Magdalena SurmaczGold(2013) sygn. ceramika szkliwiona 26x34x35 320,-
109. Magdalena Surmacz(ur.1978) Misa pomarańczowa(2013) sygn. ceramika szkliwiona 21x41x37 290,-
112. Monika Synak(ur.1984) Zmysł sygn.l.d. akryl,płótno 50x70 300,-
114. Monika Synak Włoski nocny pejzaż sygn.p.d. akryl,płótno 40x100 300,-
113. Monika Synak Łódzki nocny pejzaż sygn.p.d. akryl,płótno 50x90 300,-
115. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Live sygn.na odwrociu akryl,płótno 50x60 300,-
116. Marta Szarek-Michalak Step(2013) sygn.dat.p.d. akryl, ołówek, płótno 90x80 400,-
117. Marta Szarek-Michalak Time(2013) sygn.dat.p.d. akryl,płótno 60x80 300,-
118. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Pop art girl(2013) sygn.na odwrociu akryl,płótno 100x70 400,- 120. Iwona Wilkoszewska
Akt IV sygn.p.d. akryl,płótno 80x90 400,-
119. Iwona Wilkoszewska Misterioso sygn.p.d. akryl,płótno 70x50 300,-
121. Dominik Woźniak(ur.1983) Na spacerze II(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno 130x90 500,-
123. Paulina Zalewska Falowanie i spadanie(2013) sygn.dat.l.d. akryl,płótno 80x100 400,-
122. Paulina Zalewska(ur.1981) Kolej na zaproszenie(2013) sygn.dat.p.d. akryl,płótno 80x120 500,-
124. Paulina Zalewska Szał barwnych ciał(2013) sygn.dat.l.d.
akryl,płótno 120x80 500,-
125. Michał Zalewski(ur.1985) Siła tworzenia(2013) sygn.na odwrociu akryl,spray,płótno 120x90 500,-
127. Michał Zalewski Upadek(2013) sygn.na odwrociu
akryl,spray,płótno 100x70 400,-
126. Michał Zalewski Zamieniaj słowa w czyny(2013) sygn.na odwrociu akryl,spray,płótno 90x120 500,-