Jääaja keskus

  • View
    91

  • Download
    0

Embed Size (px)

DESCRIPTION

Jääaja keskus. Andris Pent. Korruste tutvustus. Jääaja keskusel on kolm korrust. Esimesel korrusel on Jääaeg ja jää meie ajas. Teisel korrusel oli Jäljed E estimaa pinnal ja kolmandal kas tulevik sõltub meist. Esimene korrus. - PowerPoint PPT Presentation

Text of Jääaja keskus

Jaja keskus.

Jaja keskus. Andris PentKorruste tutvustus Jaja keskusel on kolm korrust. Esimesel korrusel on Jaeg ja j meie ajas. Teisel korrusel oli Jljed Eestimaa pinnal ja kolmandal kas tulevik sltub meist.

Esimene korrusJaja loomad mammutid, rghirv, koopalviJajad maailma ajaloo taustalInimene jajalLaste jaja mngumaailmJelamusedTeine korrusLiustike prandus maastikelJajajrgne looduse arenguluguJaja jljed rahva muistenditesVooremaa kui jaja vabahumuuseumKolmas korrusIlmavaatlused ja kliimaKas tuleb uus jaeg?Inimese roll kliimamuutustes koloogiline jalajlgKuidas ja kui kaua sit kestis.Me lksime sinna kooliga ja meile telliti buss. Buss oli vga suur. Me sitsime sinna umbes tunniga.Mis mulle seal meeldis.Tlehe titmine.

Giidi rkimine ees.

Vadata mammutit.

See asub jrve res.

Mis viks seal veel olla.Olla rohkem seal krval plakati peal juttu olla ja mitte ekraani peal.Viksid olla igalpool mehed kes vaatab, et vljapanekuid ei kahjusta teised inimesed.Pilte jajakeskusest:Jaja keskuse koopalvi.

Jaja keskuse mammut.

Laste jaja mngumaailm.

Kivistunud mammut mida leiti Siberist.

Eestimaa loomad kelle hli sai seal kuulata.

Aith thelepanu eest.