of 12 /12

Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

Embed Size (px)

DESCRIPTION

Trikante üçgen sandviçlerin perakende pazarındaki iş ortaklarına yönelik hazırlanmış, hızlı ve basit şekilde tanıtan küçük broşür

Text of Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

Page 1: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

trikante üçgen sandviç

Page 2: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

Bu broşür Trikante tarafından süpermarket zinciri iş ortakları için özel olarak hazırlanmıştır. Fotoğra�ar Trikante içinürünleri yansıtmak amacıyla çekilmiş olup gerçek ürünler görsel olarak

değişiklik gösterebilir

İş ortaklarımız bizim için önemlidir.2012 © , Ankara

Page 3: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

yeni bir pazar, yeni müşteriler

Ülkemizde çok kısa bir tarihe sahip paketlenmiş ve tüketime hazır halde sunulan sandviçler, Avrupa’da on yıllardır perakende sektöründe önemli bir yer tutmaktadır.

Başta sandviçin anavatanı İngiltere olmak üzere neredeyse bütün Avrupa ülkelerinin perakende kuruluşlarında mutlaka bulunan bir hazır yiyecek alternatifidir.

Fast-food’a göre daha hızlı, daha ucuz ve daha sağlıklı bir alternatif ürün olan sandviç, marketlerde pişirilmeye, hazırlanmaya gerek duyulmayan bir ürün olarak yeni bir pazar yaratmaktadır.

Avrupa ülkelerinde neredeyse her gelir grubuna hitap eden çeşitleri bulunan sandviç, Türkiye’de daha çok AB grubu tarafından tüketilmektedir. Trikante ise fiyat politikasıyla ürünün tüketimini yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

Ürünümüz; orta yaş grubu ofis çalışanları, üniversite öğrencileri, yalnız yaşayanlar başta olmak üzere hızlı yemek ihtiyacı duyan her kesime hitap etmektedir.

Hızlanan ihtiyaçlar, değişen alışkanlıklar sonucunda Türkiye’de de hazır sandviç pazarı olumlu bir gelecek vaat ediyor.

İNGİLTERE’DE2.8 MİLYAR £

1.69MİLYAR

ADET

YILDA TOPLAM SATIŞ:

ADET KİŞİ BAŞINA

YILLIK TÜKETİM

Page 4: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

LEZZET

HİJYEN

BESLEYİCİLİK

Page 5: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

kalite üçgeni

Bizim için maliyetlerdeki küçük değişimler değil, Trikante’nin oluşturmakta olduğu büyük marka değeri çok daha önemli.

Bu nedenle “Trikante Üçgeni” adını verdiğimiz kalite programımızı asla taviz vermeyeceğimiz, vazgeçmeyeceğimiz üç temele dayandırıyoruz: Besleyicilik, Lezzet, Hijyen.

Bu kaliteyi her zaman korumak için de “Trikante Üçgeni”ni logomuzda taşıyoruz.

Besleyici: Trikante’de ürünün besleyici olması gerekir. Besin değerleri açısından bir öğünün beklentilerini karşılar bir sandviç yaratmak bizim için çok önemlidir. Ürünümüzün içinde sağlığa zararlı olduğu bilinen hiçbir maddenin olmaması gerekir

Lezzetli: Trikante’de lezzet demek, ilk kez bir Trikante sandviçi deneyen dostumuzun yüzündeki mutluluk demektir. “Gerçekten çok beğendim” sözünü muhakkak duyabilmek demektir. Üstelik bunu yapay aromalar kullanmadan, kimyasal katkı maddelerine başvurmadan yapabilmek demektir.

Hijyenik: Trikante’de sağlığa uygun bir ürün yaratmak için büyük bir çaba gösteriyoruz. Tedarik ettiğimiz ürünlerden üretim alanımıza uygulanabilir en yüksek standartları oluşturuyoruz ki, gerçekten Trikante’nin hak ettiği hijyeni sağlayabilelim.

Page 6: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü
Page 7: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

markamız&işletmemizBu yolculuk, ilk Trikante büyük bir heyecanla raflardaki yerini almadan çok daha önce başlamıştı. 2010 yılında sandviçin anavatanı İngiltere’de yapılan gözlemler ilk adım olmuştu.

Edindiğimiz deneyim ile sürdürdüğümüz lezzet çalışmaları sayesinde hep aynı lezzeti sunan “Trikante Sos”u yaratmamıza değecek uzun bir süreyi geride bıraktık.

Her bir içeriği özenle inceleyerek sandviçlerimizi yarattık.

Bir yandan da paketleme ve üretim alanında Araştırma ve Geliştirme çalışmaları yürüttük. Henüz kullanıma geçirmediğimiz 12 farklı üretim tekniğinden 2012 yılı içinde faydalanmaya başlayacağız.

Üretime geçmeden önce en önem verdiğimiz şeyleri kapsayan bir kalite programı oluşturduk. Besleyicilik, Lezzet ve Hijyen başlıklarından yola çıkarak bu kalite programına “Trikante Üçgeni” adını verdik.

KOSGEB de (Türkiye Cumhuriyeti Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) iş planımızı gerçekleşebilir bularak girişimimize destek verme kararı aldı.

İşletmemiz Ankara Yenimahalle ilçesinde bulunmakta ve Yenimahalle Belediyesi tarafından denetlenmektedir. İşletmemiz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gıda siciline TR-06-K-000200 numarası ile kayıtlıdır.

Page 8: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü
Page 9: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

ÜRÜNLERİMİZ

Trikante sandviçler kenarları kesilmiş yumuşak ekmek arasına özel Trikante sos ve garnitürler eşliğinde hazırlanır. %100 dana jambon, %100 hindi füme ve lezzetli gerçek kaşar peyniri ile hazırlanan sandviçler özel ambalajla paketlenir.

Bir pakette iki adet bulunan sandviçler Kaşarlı ve Hindi Füme&Dana Jambon olmak üzere üç farklı tadı iki pakette sunar.

Ürünün üretimindeki ayrıcalıkları nedeniyle bir sandviç olmanın ötesinde, prestij ürünü olarak da değer katar.

Sandviçlerimiz +4 derecede saklandıkları ve soğuk zinciri kırılmadığı sürece 8 gün tazeliğini ve lezzetini korumaktadır.

Kenarları kesilmiş sandviç ekmeği, trikante sos, kaşar peyniri, mayonez, tereyağ, mısır, siyah zeytin, tuz

Kenarları kesilmiş sandviç ekmeği, trikante sos, %100 dana jambon, %100 hindi füme, mayonez, tereyağ, mısır, siyah zeytin, tuz

DANA JAMBON & HİNDİ FÜME

KAŞARLI

8680474660010

8680474660027

Page 10: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü
Page 11: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü

Trikante (üçgen sandviç & yemek çözümleri)

Kent Koop Mahallesi 1859. Sokak 22/A Batıkent, Ankara, Türkiye

+90 312 250 47 20 | www.trikante.com | [email protected]/trikante |twitter.com/trikante

Page 12: Trikante Üçgen Sandviç Market Tanıtım Broşürü